League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμclan vs clan anyone?EAST Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 clan vs clan anyone?EAST

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marios.dave
Newbie
Newbie
marios.dave


Πρωταθλήματα : 0

clan vs clan anyone?EAST Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: clan vs clan anyone?EAST   clan vs clan anyone?EAST EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 8:52 pm

Έχω φτιάξει μια clan στο east και θέλω να βρω και άλλες δυνατές clan με ενεργά μέλη με σκοπό να παίξουμε μερικά custom 5v5 για να βελτιωθούμε και εμείς και αυτοί...το nick μου είναι SaintMario στο east όποιος ψήνετε να με κάνει add να κανονίσουμε in game!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPooTheReal
Newbie
Newbie
CookPooTheReal


Πρωταθλήματα : 0

clan vs clan anyone?EAST Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: clan vs clan anyone?EAST   clan vs clan anyone?EAST EmptyΤετ Σεπ 12, 2012 10:30 pm

marios.dave έγραψε:
Έχω φτιάξει μια clan στο east και θέλω να βρω και άλλες δυνατές clan με ενεργά μέλη με σκοπό να παίξουμε μερικά custom 5v5 για να βελτιωθούμε και εμείς και αυτοί...το nick μου είναι SaintMario στο east όποιος ψήνετε να με κάνει add να κανονίσουμε in game!
edw dn tha vreis gia team vs team.. tsirko vs tsirko isws..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morde es numero uno
Senior Member
Senior Member
morde es numero uno


Πρωταθλήματα : 0

clan vs clan anyone?EAST Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: clan vs clan anyone?EAST   clan vs clan anyone?EAST EmptyΠεμ Σεπ 13, 2012 10:40 pm

oi elefantes pote bgainoun?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elemit0r
Senior Member
Senior Member
elemit0r


Πρωταθλήματα : 0

clan vs clan anyone?EAST Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: clan vs clan anyone?EAST   clan vs clan anyone?EAST EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 11:24 am

prin tous deinosaurous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
clan vs clan anyone?EAST
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Polounte paiktes sto N-East
» ACC LOL 30 LVL East
» Team gia Eu EAst
» Account - EU Nordic & East
» Έλληνες Παίχτες - East

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: