League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΤρολλς. Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Τρολλς.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΠαρ Σεπ 07, 2012 8:13 pm

Εντάξει σήμερα έσπασαν τα νεύρα μου.Μου ήρθε να σπάσω την οθόνη και να την πετάξω από το παράθυρο.Είχa 7 defeat και είπα να πάρω έναν champ που τον ξέρω καλά και να κερδίσουμε.Και πέφτω πάνω σε 4 troll και διαλέγουν 4 ad range carry.Όταν λέμε μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι...... Παιδιά δεν υπάρχει αυτό το πράγμα....Γαμώ τα τρολλ δηλάδη για να μη πώ τίποτα άλλο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manos_21_
Newbie
Newbie
manos_21_


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΠαρ Σεπ 07, 2012 10:07 pm

Και γιατι δεν βγηκες απο το παιχνιδι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΣαβ Σεπ 08, 2012 7:07 am

Γιατί δεν ήθελα να κάνω leave.Η πλάκα είναι ότι στην αρχή κερδίζαμε.Αλλά όταν αρχίσει και ντύνεται ο Μαλφ τί να κάνεις.Τέλοσπάντων.Γκέιμ ήταν και πάει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΣαβ Σεπ 08, 2012 7:08 am

Κι όσο για τους ragers που λένε και καλά ότι κάνουν κακό στο παιχνίδι εγώ προσωπικά τους δικαιολογώ μερικές φορές.Και με το παραπάνω.Μερικά καλόπαιδα το χρειάζονται το λούσιμο τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPooTheReal
Newbie
Newbie
CookPooTheReal


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΤετ Σεπ 12, 2012 10:25 pm

Assasino έγραψε:
Εντάξει σήμερα έσπασαν τα νεύρα μου.Μου ήρθε να σπάσω την οθόνη και να την πετάξω από το παράθυρο.Είχa 7 defeat και είπα να πάρω έναν champ που τον ξέρω καλά και να κερδίσουμε.Και πέφτω πάνω σε 4 troll και διαλέγουν 4 ad range carry.Όταν λέμε μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι...... Παιδιά δεν υπάρχει αυτό το πράγμα....Γαμώ τα τρολλ δηλάδη για να μη πώ τίποτα άλλο....
k stis 7 ittes p eixes ti eipan oi alloi p dn se kouvalisan?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morde es numero uno
Senior Member
Senior Member
morde es numero uno


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΠαρ Σεπ 14, 2012 1:16 pm

k gw me ton kalo mou ton heimerdinger ad den mporw na kouvalhsw me ta trolls na poume..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 11:57 am

CookPooTheReal έγραψε:
Assasino έγραψε:
Εντάξει σήμερα έσπασαν τα νεύρα μου.Μου ήρθε να σπάσω την οθόνη και να την πετάξω από το παράθυρο.Είχa 7 defeat και είπα να πάρω έναν champ που τον ξέρω καλά και να κερδίσουμε.Και πέφτω πάνω σε 4 troll και διαλέγουν 4 ad range carry.Όταν λέμε μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι...... Παιδιά δεν υπάρχει αυτό το πράγμα....Γαμώ τα τρολλ δηλάδη για να μη πώ τίποτα άλλο....
k stis 7 ittes p eixes ti eipan oi alloi p dn se kouvalisan?

Tipota file mou.Giati egw den ekana malakies. Tha sou pw kai to allo pou exw paratirisei.Sta normal eixa perisoteres nikes apo ittes. Xtes eftasa na eimai sto -15. Exei paratirithei ena fainomeno sta teleytaia 30 games pou exw paiksei.Enw paizoume kai ownaroume stin arxi kanonika to telos PANTA ma PANTA xanoume.Allo na sto lew ki allo na to vlepeis.Den yparxei ayto to pragma.Milame ton pinoun kanonika kai meta de kserw ti sto kalo ginetai synexeia omws.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morde es numero uno
Senior Member
Senior Member
morde es numero uno


Πρωταθλήματα : 0

Τρολλς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρολλς.   Τρολλς. EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 12:44 pm

koita 30 games k na pefteis sunexeia se trolls duskolo.ektos an paizeis sunexeia shaco h' leblanc pou late game to xaneis an den exeis dominarei asxhma early game k dn exoun kanei surrender.
Se ranked mono duo queue k arga h' grigora 8a ftaseis ekei pou aksizeis..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τρολλς.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: