League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΒοηθεια... Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Βοηθεια...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Greekgohan
Newbie
Newbie
Greekgohan


Πρωταθλήματα : 0

Βοηθεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοηθεια...   Βοηθεια... EmptyΔευ Οκτ 29, 2012 8:17 pm

Γεια χαρα παιδια,αποφασισα να ξεκινησω lol,λοιπον κατεβασα το game ολα καλα,αλλα οταν μπαινω στο site του leagueoflegends δεν μπορω να φτιαξω account για το παιχνιδι και επισης δεν ξερω πως να φτιαξω account στο forum του site για να με βοηθησουν.Για παραδειγμα παταω εγγραφη και συμπληρωνω τα στοιχεια για το account.Μεχρι εδω ολα καλα,μετα παω να συνδεθω στο παιχνιδι και στην αρχη μου λεει server is busy try later και αν ξαναπροσπαθησω να συνδεθω μου λεει no valid username/password.Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο το γραφει(εχω κανει 2-3 accοunts αλλα δεν μπορω να μπω,παρακαλω βοηθηστε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elemit0r
Senior Member
Senior Member
elemit0r


Πρωταθλήματα : 0

Βοηθεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοηθεια...   Βοηθεια... EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 8:14 am

πως δεν μπορεις να κανεις δηλαδη τι σου λεει οταν πας να κανεις account sto telos?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kata4ever
Junior Member
Junior Member
Kata4ever


Πρωταθλήματα : 0

Βοηθεια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοηθεια...   Βοηθεια... EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 8:24 am

δες σε ποιον server εκανες εγγραφη... μπορει να εκανες στον west και το λολ να ειναι στον east τοτε πατας change region βαζεις west και μετα μπαινεις κανονικα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βοηθεια...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΒΟΗΘΕΙΑ!
» Βοήθεια!!!
» Προβλημα με το λολ..Σας Παρακαλω βοηθεια..
» Βοήθεια με την έναρξη της μάχης
» Θέλετε βοήθεια για το League OF Legends ?? Μπείτε εδώ για Video Support!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Βοήθεια και τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: