League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμLooking for Jungler Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Looking for Jungler

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GeorgeAdams
Newbie
Newbie
GeorgeAdams


Πρωταθλήματα : 0

Looking for Jungler Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Looking for Jungler   Looking for Jungler EmptyΔευ Νοε 12, 2012 9:26 am

Καλησπέρα,

όπως λέει και ο τίτλος ψάχνουμε για jungler.
Ψάχνουμε για έναν έμπειρο παίχτη και όχι κάποιον που ξέρει να παίζει 2-3 παίχτες.
Οι απαιτήσεις που έχουμε: Να είναι άνω των 18 ώστε να μην υπάρχει η υποχρέωση του σχολείου, να μπορείς να μπει skype και φυσικά να μιλήσει, να έχει επικοινωνία και να ακούει τους leader τις ομάδα (όλοι έχουμε φωνή, όλοι έχουμε άποψη).
Από απαιτήσεις του LoL: Φυσικά να είναι 30lvl και να έχει κάποια εμπειρία σε ranked games. Δεν ψάχνουμε άτομα με 2κ elo αλλά άτομα που έχουν όρεξη και μεράκι για το αντικείμενο.
Τέλος και το ποιο σημαντικό είναι οι chars οι οποίο θέλουμε να ξέρετε. Ο junger που ψάχνουμε κυρίως θέλουμε να είναι σε φάση support/tank πχ alistar, maoki, cho, nautilus κτλ.
Όχι πως άμα ξέρετε chars σαν rangar, shaco, lee κτλ δεν θα σας δεχτούμε!

Server: EU Nordic & East
Summoner Name: Sterlock

Επικοινωνήστε μαζί μέσω του LoL, κάνοντας με add ή γράφοντας ένα post παρακάτω ή στέλνοντας μου pm εδώ (lolgr.com)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A23GR
Senior Member
Senior Member
A23GR


Πρωταθλήματα : 0

Looking for Jungler Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Looking for Jungler   Looking for Jungler EmptyΤρι Νοε 13, 2012 1:37 pm

Γεια σας είμαι ο A23GR και ξέρω να παίζω πολύ καλό Jungle, ξέρω να παίζω πολλούς παίχτες χωρίς εξαίρεση, αλλά περισσότερο Lee Sin!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leagueofgreece.tead.gr
GiannhsDivineZ
Newbie
Newbie
GiannhsDivineZ


Πρωταθλήματα : 0

Looking for Jungler Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Looking for Jungler   Looking for Jungler EmptyΠεμ Νοε 15, 2012 7:59 am

Kalhspera, Eimai o Giannhs apo Beroia, 19 etwn me empeiria stous top/jungle champions, psaxnw team edw kai kairo, an kai yparxei ypoxrewsh gia sxoleio ( prwines wres mono ) alla toulaxiston eimai eilikrinhs xD
Oi champions p kserw na paizw POLY kala sto role tou jungle einai oi ekseis ( Maokai, amumu, lee sin, cho gath ,Hecarim, alistar,Malphite,shen,shyvana kai udyr) teleiwsa thn season 2 me 1,450 elo an endiafereste addarete me ingame : GiannhsDivineZ kai boroume na syzitisoume gia ta peretero, Thanks loipon kai kalh tyxh se o,ti k an kanete Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A23GR
Senior Member
Senior Member
A23GR


Πρωταθλήματα : 0

Looking for Jungler Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Looking for Jungler   Looking for Jungler EmptyΠεμ Νοε 15, 2012 1:11 pm

Sterlock σου έχω στείλει αίτηση μέσα στο παιχνίδι εάν μπορείς δέξου την για να μιλήσουμε από εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leagueofgreece.tead.gr
 
Looking for Jungler
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ζητείται jungler
» jungler στον EUWEST ψαχνω team
» jungler looking for a competitive team !!!
» Solo top / Jungler Looking for team
» New team psaxnei jungler/support

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Αίτησεις για Clan-
Μετάβαση σε: