League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμψαχνω εναν mate για solo/due ranked Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 ψαχνω εναν mate για solo/due ranked

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
apollon2024wrath
Newbie
Newbie
apollon2024wrath


Πρωταθλήματα : 0

ψαχνω εναν mate για solo/due ranked Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ψαχνω εναν mate για solo/due ranked   ψαχνω εναν mate για solo/due ranked EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 7:39 am

Γεια σας παιδια ειμαι στον east server ψανω για καποιον να μπορει να με βοηθησει να ανεβω λιγο.Ημουν στο 1550 elo πριν απο το κανουριο πρωταθλημα αλλα εκανα βλακεια και σχεδον μια βδομαδα πριν αρχισει το καινουριο επεσα αρκετα και ετσι ειμαι τωρα στη silver 1 .Συνεχεια πεφτω πανω σε noobades και με εχουν πιασει να νευρα δεν παει αλλο αυτη η κατασταση χανω συνεχεια games εξαιτιας τους ενω παιζω παρα πολυ καλα.H θεσεις που παιζω ειναι top,jungle και μονο taric για support.Αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει θα του ειχα μεγαλη υποχρεωση Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apollon2024wrath
Newbie
Newbie
apollon2024wrath


Πρωταθλήματα : 0

ψαχνω εναν mate για solo/due ranked Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψαχνω εναν mate για solo/due ranked   ψαχνω εναν mate για solo/due ranked EmptyΠεμ Φεβ 28, 2013 10:01 am

Aυτη τη στιγμη ειμαι στην ασημενια 1 με 80 ποντους και το elo μου ειναι 1484 .Αν καποιος εχει μια αντιστοιχη θεση ή μεγαλυτερη και ψηνεται να παμε μερικα games μαζι ας με κανει add.Πιστευω πως μαζι θα εχουμε περισσοτερες ελπιδες να κερδισουμε εναντια στα noobs Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoniGate7
Newbie
Newbie
JoniGate7


Πρωταθλήματα : 0

ψαχνω εναν mate για solo/due ranked Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψαχνω εναν mate για solo/due ranked   ψαχνω εναν mate για solo/due ranked EmptyΣαβ Μαρ 30, 2013 10:22 pm

kane me add an 8es ~JoniGate7~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ψαχνω εναν mate για solo/due ranked
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Δημιουργία Clan-
Μετάβαση σε: