League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΠοιον να αγοράσω Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Ποιον να αγοράσω

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BigMike13
Newbie
Newbie
BigMike13


Πρωταθλήματα : 0

Ποιον να αγοράσω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιον να αγοράσω   Ποιον να αγοράσω EmptyΤετ Μαρ 13, 2013 3:51 pm

Ποιον ήρωα-champion μου προτίνεται να πάρω?
Την Ακάλι,την Καταρίνα,την Νίνταλι ή τον Πάνθεον??
Είμαι επίπεδο 14 χωρίς του καλούς ρούνους για αυτό θέλω να μου πείτε απόψεις για τον ποιον παίκτη να παρω!
Ευχαριστώ,
BigMike13
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BigMike13
Newbie
Newbie
BigMike13


Πρωταθλήματα : 0

Ποιον να αγοράσω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον να αγοράσω   Ποιον να αγοράσω EmptyΤετ Μαρ 13, 2013 9:35 pm

Καμιά απάντηση;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Daskalakos
Junior Member
Junior Member
Daskalakos


Πρωταθλήματα : 0

Ποιον να αγοράσω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον να αγοράσω   Ποιον να αγοράσω EmptyΠεμ Μαρ 14, 2013 6:21 pm

λοιπον θα σου εξιγησω μερικα πραγματα αλλα για λεπτομεριες κανε αντ skype:Monkian3 Τους ηρωες θα τους διαλεγεις αναλογα με τον ρολο που σου αρεσει να παιζεις ας πουμε Solo Top,Jungler,Middle(ability power Carry),Bottom(attack damage carry),support
οι ηρωες που λες εχουν τους εξεις ρολους Akali ( Middle , Top )
Katarina ( Middle )
Nintalee ( Top , Middle , support )
Pantheon ( Top , Jungle )
Και επεισης οριστε ενα Site Με Guide ( οδηγους ) για Items,spells,runes,masteries και στρατηγικες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ελπιζω να σε βοηθησα add skype για οτι χρειαστης (Monkian3)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιον να αγοράσω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Guides :: Champions-
Μετάβαση σε: