League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΨάχνω για σοβαρή Team Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Ψάχνω για σοβαρή Team

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vaizárd
Newbie
Newbie
Vaizárd


Πρωταθλήματα : 0

Ψάχνω για σοβαρή Team Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ψάχνω για σοβαρή Team   Ψάχνω για σοβαρή Team EmptyΚυρ Μάης 05, 2013 4:38 am

Έχω πάνω από 3500 games.. Μπορώ να παίξω οποιοδήποτε role. Solo queue είμαι Diamond αυτή τη στιγμή (IGN: Vaizárd). Το PC μου δεν βγάζει προβλήματα και η σύνδεσή μου είναι σταθερή (Το ίδιο προφανώς περιμένω και από το υπόλοιπο Team).

Ψάχνω για Team το οποίο έχει βλέψεις για tournaments (Online και μη!) και το οποίο θα έχει όρεξη να ασχοληθεί και να κάνει practise..Μένω Αθήνα, επομένως με εξυπηρετεί καλύτερα Team μέσα στην Αθήνα, αλλά και purely online να έιναι δεν παίζει πρόβλημα.

Για περαιτέρω συζήτηση απάντηση εδώ, PM ή κάντε add in-game..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sotire
Newbie
Newbie
sotire


Πρωταθλήματα : 0

Ψάχνω για σοβαρή Team Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω για σοβαρή Team   Ψάχνω για σοβαρή Team EmptyΔευ Μάης 13, 2013 2:48 pm

Geia sou file me lene Sotiri kai egw endiaferomai gia team klp, to IGN mou einai SOTIRAS kai tha ta syzhthsoume auta ta pragmata otan teliosw tis panellhnies. Meta sthn diathesh sou Smile tha se kanw add in game se ligo kairo me auto to acc opote na ksereis.

PS: Mhn parasyresai apo to elo mou chekare to KDA mou kai ta stats mou pou einai arketa kala, syn to oti ta games auta eixan apeirous leavers kai feeders.........

Ta leme otan ksemperdepsw.

AAAAAA, yparxei kai megalh pithanothta na perasw Athina opote, mia xara.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vaizárd
Newbie
Newbie
Vaizárd


Πρωταθλήματα : 0

Ψάχνω για σοβαρή Team Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψάχνω για σοβαρή Team   Ψάχνω για σοβαρή Team EmptyΤετ Μάης 22, 2013 9:59 pm

Τελικά βρήκα team... ευχαριστώ όσους μου μιλήσανε εδώ και in-game! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ψάχνω για σοβαρή Team
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ψαχνω για ομαδα σοβαρη στο EU Nordic & East
» Ψαχνω Team
» Ψάχνω team
» jungler στον EUWEST ψαχνω team
» Ψαχνω team server eune jungle

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Αίτησεις για Clan-
Μετάβαση σε: