League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμGreek League of Legends Youtube Channel Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Greek League of Legends Youtube Channel

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TheBlackMambaGR
Newbie
Newbie
TheBlackMambaGR


Πρωταθλήματα : 0

Greek League of Legends Youtube Channel Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Greek League of Legends Youtube Channel   Greek League of Legends Youtube Channel EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 1:59 pm

Γειά παιδιά είμαι καινούριος εδώ και μου αρέσει πολύ το gaming, ειδικά το CoD και το League of Legends.  Greek League of Legends Youtube Channel SFi_gunsmilie
 
Βασικά αυτό είναι ένα μήνυμα γνωριμίας για να καταλάβω και εγώ τί παίζει με αυτό το community.
 
Έχω και ένα κανάλι στο Youtube και το ψευδώνυμό μου είναι "TheBlackMambaGR". Σε αυτό το κανάλι φτιάχνω βιντεάκια με League Of Legends, οπότε όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να με τσεκάρει και να μου πεί την γνώμη του.
Αν σας αρέσει κάντε εγγραφή και share και τα λοιπά και βοηθήστε το κανάλι να μεγαλώσει.  Greek League of Legends Youtube Channel Victory 
 
Ευχαριστώ!  Greek League of Legends Youtube Channel Biggrin 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Greek League of Legends Youtube Channel
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Βιντεάκια σχετικά με το LoL-
Μετάβαση σε: