League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμChampion Online Review Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Champion Online Review

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

Champion Online Review Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Champion Online Review   Champion Online Review EmptyΠεμ Φεβ 10, 2011 12:22 am

Εχθές το μεσημέρι σε μία έρευνα σε τι άλλο καλό free πέρα από το lol μπορεί να έχει βγει σε σχέση με Online Multiplayer. Συζητώντας με τον φίλο μου BOUBOU μιλήσαμε για το DC Universe της Sony το οποίο φιλοξενεί ήρωες αλλά και "κακούς" από Marvel κτλ. Από superman - flash μέχρι πχ Joker. Όμως καταντάει γρήγορα κορεσμένο και μετά από ένα μήνα ζητάει 13 ευρώ μηνιαία συνδρομή οπότε το προσπεράσαμε εύκολα.

Μου λέει λοιπόν για ένα παιχνίδι της Atari το Champion Online. Το μεγαλύτερο customization που έχω δει στη ζωή μου. Μπορείς να γίνεις avatar, superman, spiderman, batman, fantastic four, goku, vegeta, triple h Razz, blade, rambo, terminator, peter griffin (LOL!), neo, shepard (Σιγά!) καλά μην φτάσουμε και Kirby είπαμε... και όπου μπορεί να φτάσει η φαντασία σου γιατί επεξεργάζεσαι ακόμη και κάθε μέλος του σώματος χωριστά.


Γνώμη με βάση την δική μου άποψη πάντα:

Θετικά:
-Free MMO RPG
-Εκατομμύρια συνδυασμοί customize του ήρωα (μόνο τόσα, μπα μάλλον δις!)
-Επιτέλους ο dnd χαρακτήρας που πάντα ήθελες να είσαι σε 3D
-Λογική Blizzard World of Warcraft σε quest και Interface (αναμενόμενο!)
-Συμβατό με χειριστήρια Xbox για πιο Devil may cry φάση και δυνατότητα realtime block ή dogde (για το dodge δεν είμαι σίγουρος)
-Interaction με το περιβάλλον. Πετάς αντικείμενα αν μπορείς να τα σηκώσεις.
-Τα "τέρατα" επιτίθενται με βάση αν σε βλέπουν ή ακούνε και όχι επειδή απλά είσαι στο range του aggro τους (Ε μα τι μυρίζω λεβάντα και λάμπω στα MMO και μου την πέφτουν ακόμη και την ώρα που κοιμούνται?)
-Γρήγορα Patch

Αρνητικά:
-Κρίνοντας ότι συνολικό μέγεθος έχει 4GB σαν game μάλλον θα είναι σύντομο ή επαναλαμβανόμενο (Ίσως!)
-Comic γραφικά που μπορεί να σε ζαλίσουν στην πορεία
-Βαρύ game λόγο database σε χαρακτήρες, μερικές φορές ακόμη και τα μοντέλα των αντιπάλων αργούν να φορτώσουν


www.champions-online.com

Gameplay



lolgr.com


Έχει επεξεργασθεί από τον/την lolgr.com στις Πεμ Φεβ 10, 2011 10:58 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

Champion Online Review Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Champion Online Review   Champion Online Review EmptyΠεμ Φεβ 10, 2011 10:51 am

Και για τους φίλους του League of Legends



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
 
Champion Online Review
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Aatrox Gameplay Review
» OP champion's
» champion
» Sell 3 Champion
» Champion Suggestions

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Off-Topic :: Γενικά Νέα-
Μετάβαση σε: