League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΓεια γράφει ο GreekZeus Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Γεια γράφει ο GreekZeus

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης
avatar



Γεια γράφει ο GreekZeus Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια γράφει ο GreekZeus   Γεια γράφει ο GreekZeus EmptyΠεμ Ιουλ 25, 2013 1:54 pm

Γεια σας, φίλοι του League of Legends!
Με λένε Ζώη, είμαι 15 ετών και παίζω αυτό το παιχνίδι εδώ και μισό χρόνο. Μου αρέσει πολύ να παίζω με την Sivir, όμως δυστυχώς είμαι στο server της EUW.
Αυτόν τον καιρό, σκεφτόμουν να μπώ σε ένα forum αυτού του παιχνιδιού, όμως τώρα που το χρειάζομαι το πήρα απόφαση να εγγραφώ.
Γιατι το χρειάζομαι όμως; Έχω λόγο. Αφού μένω στην Γερμανία, θέλω να έχω ποιο πολλές επαφές σε άλλους Έλληνες. Όμως είμαι και στο EUW, στο οποίο μπίκα, γιατι νόμιζα οτι θα είχα προβλήματα, αν θα έμπενα στην EUNE αφού μένω στην Γερμανία. Και ο λόγος για τον οποίο σας χρειάζομαι εσάς είναι, αν επιθυμείτε και αν θέλετε να δείτε την EUW να κάνετε λογαριασμό εκεί, να πατήσετε, όταν τον κάνετε, ότι το παιχνίδι το μάθατε απο τον SmartAleck, και να παίξετε τουλάχιστον μέχρι το level 10.

Σας ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης
avatar



Γεια γράφει ο GreekZeus Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια γράφει ο GreekZeus   Γεια γράφει ο GreekZeus EmptyΠεμ Ιουλ 25, 2013 6:00 pm

Καλώς τον Αλέξη. Αλέξη με θυμάσαι ρε φίλε? Ο Γιάννης είμαι. 

Καλό κόλπο αυτό πάντως, κάνεις τους χαζους να κανουν refer το account σου, για να παρεις rewards από Riot. Μόνο μην σε κάνει report κανένας στην Ριοτ και φας ban φιλε. Το αστείο είναι οτι το παίζεις 15χρονη κοπέλα Very HappyΛες να ψαρώνουν?

Άντε τα λέμε κι από κοντά καμιά μέρα, bye Aleck Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης
avatar



Γεια γράφει ο GreekZeus Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια γράφει ο GreekZeus   Γεια γράφει ο GreekZeus EmptyΠεμ Ιουλ 25, 2013 6:01 pm

οοοοοοοοοοχ! PM ήθελα να στειλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης
avatar



Γεια γράφει ο GreekZeus Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια γράφει ο GreekZeus   Γεια γράφει ο GreekZeus EmptyΠαρ Ιουλ 26, 2013 8:23 am

i jump scammers έγραψε:
Καλώς τον Αλέξη. Αλέξη με θυμάσαι ρε φίλε? Ο Γιάννης είμαι. 

Καλό κόλπο αυτό πάντως, κάνεις τους χαζους να κανουν refer το account σου, για να παρεις rewards από Riot. Μόνο μην σε κάνει report κανένας στην Ριοτ και φας ban φιλε. Το αστείο είναι οτι το παίζεις 15χρονη κοπέλα Very HappyΛες να ψαρώνουν?

Άντε τα λέμε κι από κοντά καμιά μέρα, bye Aleck Wink

 Δεν με λένε Αλέξη και αν είναι να κάνουνε λογαριασμό στο EUW γιατι να μην κάνουνε και καμία καλλη πράξη; Very Happy
Και γιατι να 'φαω ban απο την Riot; Δεν τους συμφέρει. Αυτοί θέλουν πολλούς παίχτες και είναι σαν να κάνω διαφήμιση!
Επίσεις είμαι 15χρονος Ζώης. Δεν το κάνω καθόλου για να ανάξω την λίμπιντο τους.

Χαιρετίσματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια γράφει ο GreekZeus
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Υποδοχή νέων μελών-
Μετάβαση σε: