League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμLf team on eune Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Lf team on eune

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Egkefaliko
Newbie
Newbie
Egkefaliko


Πρωταθλήματα : 0

Lf team on eune Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Lf team on eune   Lf team on eune EmptyΠεμ Αυγ 08, 2013 5:59 pm

Καλησπερα σε ολους....
ψαχνω για μια ομαδουλα που:
1ον¨: Να παιζει συνεχως σαν ομαδα σε ranked team 5v5 και οχι μια φορα το διμηνο..
2ον¨: Να εχει αξιους και καλους παιχτες καλης κατηγοριας
και 
3ον¨: Να εχει επικοινωνια skype καθ'ολη τη διακρεια ολων των games μεταξυ των μελων.

Το division μου δεν εχει καμια απολυτως σχεση καθως ειμαι στρατο και ο αδερφος μου μου το καταστρεψε επειδη δεν μπορουσα να παιξω.Τωρα παιζω μεσα απο το στρατοπεδο χωρις κανενα προβλημα και εφτασα σε λιγες μερες το division απο b5 σε b1 αλλα κολλησα εκει καθως απ'οτι με ενημερωσε το forum της riot εχει προβλημα αγνωστης αιτιας το acc μου με αποτελεσμα να παιρνω 3-5 ποντους σε καθε μου vic με αποτελεσμα να μην μπορω να ανεβω division.!

οποιος ενδιαφερεται pm me...
***παιζω σε ολα τα lanes με προτερημα το mid οπου καταστρεφω οικογενειες.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billgpro
Newbie
Newbie
billgpro


Πρωταθλήματα : 0

Lf team on eune Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lf team on eune   Lf team on eune EmptyΠεμ Αυγ 29, 2013 4:59 pm

Το account σου δεν παίρνει 3-5 LP λόγο κάποιου προβλήματος, όλα τα tiers στο division 1 παίρνουν πόντους ανάλογα με το mmr πιο δύσκολα από τα υπόλοιπα. Αυτό το έχει κάνει η Riot για κάποιους συγκεκριμένους λόγους, ένας από αυτούς είναι για να ξεχωρίσει κάποιους παίχτες. Εσύ θα πρέπει να ανέβεις tier όπως έκαναν και πολλοί άλλοι, είτε παίρνεις 1 είτε 20 LP. Επίσης, θα σου πρότεινα να παίζεις από pc που είναι ειδικά για games σαν το lol, έτσι θα ανέβεις πιο εύκολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lf team on eune
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Αίτησεις για Clan-
Μετάβαση σε: