League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμLeague of Legends Private server Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 League of Legends Private server

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vagosm
Newbie
Newbie
vagosm


Πρωταθλήματα : 0

League of Legends Private server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: League of Legends Private server   League of Legends Private server EmptyΚυρ Μάης 08, 2011 1:58 pm

Ακούγονται πολλά
για τη δημιουργία “Private Server στο LoL, πολλοί λένε ότι
γίνεται να ανεβάσεις δικό σου σερβερ σε περίπτωση που τα σερβερ της Riot θα πέσουν, όμως δεν έχει επιβεβαιωθεί
ακόμα σύμφωνα με τις αναζητήσεις μου στο Google.Λένε ότι είναι δύσκολο να το επεξεργαστούν
στο MySql. Οι βασικότεροι λόγοι για τη δημιουργία ιδιωτικού σερβερ στο LoL είναι:






1.Δυνατοτητα παιξίματος όταν τα σερβερ είναι offline ή όταν δεν υπάρχει σύνδεση ιντερνετ από
τον χρήστη.




2.Δοκιμη όλων
των παιχτών (Λογικά θα έχεις τη δυνατότητα να διαμορφώσεις τον σερβερ σου. Πχ:
Stats,
Champion Rotation.)




Παρακαλώ όποιος
γνωρίζει κάτι σε σχέση με το θέμα να το μοιραστεί μαζί μας.






Ευχαριστώ,
Βαγγέλης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aivas
Newbie
Newbie
Aivas


Πρωταθλήματα : 0

League of Legends Private server Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: League of Legends Private server   League of Legends Private server EmptyΚυρ Μάης 15, 2011 9:04 pm

το να καθίσω να σου ανοίξω server εγώ μπορώ αλλά είναι πολλά τα χρήματα αν εσύ θές Οκ τι να σε πω αλλά ναι γίνετε κάτι τέτοιο σε όλα τα Online Games αν θες στείλε μου μήνυμα για να σε πω περισσότερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
 
League of Legends Private server
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» League Of Legends in E3
» League Of Legends Cup - West
» League of Legends Dominion
» League of legends reffles
» Κυπριακό League Of Legends Group

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: