League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμSion    Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Sion

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosss18
Junior Member
Junior Member
nikosss18


Πρωταθλήματα : 0

Sion    Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Sion    Sion    EmptyΚυρ Μάης 29, 2011 3:43 pm

Hello 8a i8ela na rwtiso ama pezei kaneis me sion egw twra 8a ton agoraso. 8a i8ela ts gnomes sas gia ton sion
kai ama pezete me ton sion pws ton protimate Ap-AD-Hybric ktl.




Tnx.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maelstromer
Junior Member
Junior Member
maelstromer


Πρωταθλήματα : 0

Sion    Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sion    Sion    EmptyΚυρ Μάης 29, 2011 5:01 pm

file exo sion an kai den ton polu paizo...!!! o hero 8elei prota item gia AP gia na metrane ta 2 basika skill tou (stun kai aspida) kai meta item eite gia AD eite gia tank (analoga me tis anagkes tou paixnidiou)...!!! ego prosopika item bgazo thn mpota me to magic resist afou 1o item 8a paro doran's ring...!!! meta leei ena kapelo gia na gamane ta skill kai logo 3hs kai ulti 8a elega kai AD kai critical...!!! item gia auth thn kathgoria einai to phantom dancer, bloodthirster kai item sto telos gia na antexei (an den tou ftanei to 1 kapelo gia na anebei h aspida tou h kanena warmogs)...!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Sion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Guide για: Sion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: