League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΑκούω γνώμες!! Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Ακούω γνώμες!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 9:29 am

Οκ παίδες ακούστε πως έχει το πράγμα.Όταν ξεκίνησα να παίζω lol ξεκίνησα πολύ καλά.Μεχρι το 20 με 23 lvl τα πήγαινα πολύ καλά.Μου κάναn μέχρι και friend request επειδή έπαιζα καλά.Είχα μάξιμουμ σε κάθε παιχνίδι 2 θανάτους άντε 3 βία αν και στα περισσότερα ήταν 0 ή 1.Να σημειώσω ότι δουλεύω αλλά στα ρεπό μου το λυώνω το game.Επειδή δεν έχω ομάδα παίζω random.Από το 24 lvl και μετά όμως αρχίσαν οι σφαλιάρες.Μιλάμε για defeat όχι αστεία.Κι όχι ότι εγώ παίζω άσχημα αλλά προσπαθώ πάρα πολύ μέσα στο παιχνίδι και είναι γεγονός πως σε όλα τα παιχνίδια μου μέχρι τώρα δε ξέρω πως γίνεται αλλά όλοι οι συμπαίκτες μου feedάρουν τρελά.Χάνουν δηλαδή πάντα στην αρχή τα κρίσιμα kills κι έπειτα εγώ με pantheon μοιραία δε μπορώ να τους σώσω το game και την παρτίδα γενικότερα και τρέχω σα το μ**α...Ο τρόπος μου είναι πάντα συντηρητικός.Προσέχω δηλαδή πάντα μη σκοτωθώ πρώτα.Κι έπειτα είναι και το άλλο.Πολλοί παίκτες απο την ομάδα μου εμ κάνουν τις χαζομάρες τους και πεθαίνουν(μιλάμε για χοντρές βλακείες μέσα στο παιχνίδι) και βρίζουν κιόλας(φαντάζομαι ότι πρόκειται για μικρές ηλικίες)!Τι φταίει το ότι ανέβηκαν τα lvl και πλέον είναι πιο δύσκολο το παιχνίδι?Το ότι συνέχεια μα συνέχεια στο random μου τυχαίνουν όλοι οι άσχετοι?Γιατί όταν παίζω με σοβαρούς παίκτες ποτέ δε χάνω και κάνω κι εγώ καλά game δεν τους ακολουθώ απλά.Πραγματικά προσπάθω να βρώ τι φταίει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsouvlis
Member
Member
Tsouvlis


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 10:27 am

Αυτό που φταίει είναι τ ότι μέχρι τώρα είχες σταθεί τυχερός!Ξέρεις πόσοι άσχετοι υπάρχουν άσε παρά πολλοί!Και συγκεκριμένα πολλά μικρά παιδάκια μιλάμε για παιδιά τ 2000-01.Αλλά και πάλι καλό είναι να έχεις κ ήττες έτσι θa μάθεις σιγά σιγά να πιέζεις τ εαυτό σου να γυρίζεις παιχνίδια κτλπ.Kai κάτι άλλο όχι μόνο pantheon μετά στα ranked αν τ banαρουν πρεπει να ξέρεις να παίζεις και κάποιον άλλο!Σου πρωτείνω renekton είναι κοντά στ game play με τ pantheon!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 10:51 am

Ωραία θα μάθω και Renekton.Πές κανένα build καλό.Θα πειραματιστώ σε κανένα coop για να μην έχουμε τράβαλα και μετά θα παίξω κανονικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsouvlis
Member
Member
Tsouvlis


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 11:04 am

Brutalaizer,phage,ionian boots,bloodthurster,black cleaver,το phage γίνεται frozen malet,και τ brutal.... Gostblade
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
odisseas25
Member
Member
odisseas25


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 11:22 am

ama einai gia tanky brutalizer heart of gold (pare 2 ama exeis provlima) ninja tabi i merc treads (ama skizeis ionian) hexdrinker (ama o mage tus den kanei dmg den xreiazetai) frozen mallet atmas impaller (3.000health = 90 dmg parapanw diladi apo infinity) kai meta ama exoun polla dps kane upgrade to heart of gold se randuins omen. 6o item vgale kati me dmg (kata protimisi black cleaver i bloodthirster, ghostblade ama 8es alla den xreiazetai). gia masteries 1/21/8 me exhaust/ghost
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 11:34 am

Ευχαριστώ!Καιρός για ανανέωση και πειραματισμό(Μέχρι να μαζέψω IP να τον ξεκλειδώσω).Πάντως τις περρισότερες φορές που είδα Ρένεκτον ήταν πολύ κτηνάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
odisseas25
Member
Member
odisseas25


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 12:01 pm

dokimase kainouria build ston pantheon tote mexri na ton 3ekleidwseis (tanky dps panth) kai dokimase na pairneis tin ulti pio nwris gia to teleport (estw exe to sto 1 rank)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΤετ Ιουν 15, 2011 7:03 am

Odissea otan les ta 1/21/8 to 8ri sta utilities paei fantazomai ok alla de kserw pou.Egw ta evala 9/21/0.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
odisseas25
Member
Member
odisseas25


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 6:17 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsouvlis
Member
Member
Tsouvlis


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 7:31 am

Αν θες να παίξεις λiγo πoio aggressive καλό είναι και τ 21/9/0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
odisseas25
Member
Member
odisseas25


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 12:33 pm

o renecton einai kata tin gnwmi mou tanky dps-offtank opote vasw ta 21 sto def gia na min peytei eukola kai na exei perissotero xrono gia na kopsei kapoion. etsi 8a prolavei na exei 3ana skill giati xoris skill den kovei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PyroTroop
Junior Member
Junior Member
PyroTroop


Πρωταθλήματα : 1

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 12:44 pm

o renekton kai tank kovei! exeis polles epiloges akoma kai ka8aro dps ama 3ereis n xonesai tote 8 koveis apeira kai dn 8 pe8aineis.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 7:35 pm

Ayto akrivws egw mexri tora ton epaiza me to aggresive 21-9-0 kai mou fanike kalytero apo to amyntiko.Alla pali ontws ayksithike ligo o arithmos town deaths mou.Alla me fovoutnai perissotero twra eidika me tin tyrant form!Xaxax.Tha dokimasw omws kai to full defence na doume ti psaria pianei ki ayto.Vevaia einai ayto pou lete ola einai thema skill stin teliki.Apla to mono meion sto ren einai isws oti otan kaneis ta skill exei ena stigmiaio freeze mexri na ksanaxrisimopoieis ta alla kai stin taxitita tis maxis isws einai moiraio ayto.K'ata talla respect!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PyroTroop
Junior Member
Junior Member
PyroTroop


Πρωταθλήματα : 1

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 8:38 pm

ma kai t skill n kanei mporei n kovei m autoattack dn exei shmasia
to freeze.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
odisseas25
Member
Member
odisseas25


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 10:00 pm

egw pisteuw pws o renecton moiazei me ton panth sto oti kovei kalytera me skill.

a kai assasine ama se fovountai sini8ws se kanoun oloi focus meta... pigh: personal experience
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 4:01 pm

Etsi akrivws einai gia to focus pou les Odyssea.Apla me ton Rene ekana kati pou sta tosa apeira paixnidia den ekana pote me panth.Gyrisame epitelous paixnidia pou fainotan 2-3 fores enw sinithws me panth de to ekana me tipota.But...Pantheon is the coolest! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ακούω γνώμες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακούω γνώμες!!   Ακούω γνώμες!! EmptyΠαρ Ιουν 24, 2011 7:53 pm

Paides erotisi.Exw afisei ston renekton ta dodge runes apo ton panth kai me volepsan mexri stigmis.Mipws na valw armor runes??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ακούω γνώμες!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: