League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΔεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MrDangerous
Newbie
Newbie
MrDangerous


Πρωταθλήματα : 0

Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;   Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; EmptyΚυρ Ιουν 26, 2011 5:12 pm

Όταν έχω κάνει εγκατάσταση τον Ευρωπαικό και κατεβάζω τον Αμερικάνικο μου βγάζει να κάνω Modify,Repair,Uninstall.

Aν κάποιος έχει βρει κάποιο κόλπο η κάτι που μπορεί να με βοηθήσει ας κάνει ποστ εδώ πέρα.



MrDangerous[EU]
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.multi-gamers.info
Greekhunter
Senior Member
Senior Member
Greekhunter


Πρωταθλήματα : 0

Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;   Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 1:30 pm

Nomizo pos den ginetai na exeis kai tous dio server sto idio pc!Omos an thes dokimase na kaneis egatastasi h download to game client se diaforetika folder h diskous!Ostoso auto den ksero poso borei na se voithisei!Logika kapios tha kserei!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paoki.paisios
Newbie
Newbie
paoki.paisios


Πρωταθλήματα : 0

Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;   Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; EmptyΚυρ Ιουλ 03, 2011 3:50 pm

An eeis dio i perisotera partition mporeis aplws egkatestise mia akoma ekdosi twn windows kai meta mporeis na egkatastiseis twn US client ekei.
Elpizw na fanika xrisimws!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Greekhunter
Senior Member
Senior Member
Greekhunter


Πρωταθλήματα : 0

Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;   Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; EmptyΔευ Ιουλ 04, 2011 7:53 pm

Ginetai kai auto alla tha exei megali diadikasia na fortosei ta windows gia na peksei Eu h us kai ama einai na pernei ena misaoro tote apla asto. Pantos einai kali idea.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bikos
Referee
Bikos


Πρωταθλήματα : 0

Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;   Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 6:57 am

Skeutomai na zitisw voitheia gia na ftiaksoume ena batch exe pou tha kanei tin douleia gia emas.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
gen
Junior Member
Junior Member
gen


Πρωταθλήματα : 0

Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;   Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου; EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 3:21 pm

prin gini o diaxorismos tou ebropaikou server ginotan aplos i8ele na to kanis install se diaforetiko meros ala tr dn nmz na ginete
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δεν μπορώ να έχω και τους δύο clients στον υπολογιστή μου;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ!!! HELP
» Πως μπορώ να βάλω εικόνα στο προφίλ μου (Avatar)?
» Ποιον από τους 2
» tank, ο ρολος τους.
» Προβλήματα για τους πειρατές του Xbox 360

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Βοήθεια και τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: