League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμγεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nvasilis
Newbie
Newbie
nvasilis


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤρι Αυγ 16, 2011 11:19 am

ερχομαι απο το grepolis

to lol μου φαινεται ενδιαφερον παιχνιδι αλλα ειμαι ασχετος

θα ψαξω να βρω οδηγιες εδω μεσα στα ελληνικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nvasilis
Newbie
Newbie
nvasilis


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤρι Αυγ 16, 2011 11:26 am

Ξέχασα να συστηθώ, Βασίλης 40 ετών απο Αθήνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤρι Αυγ 16, 2011 12:06 pm

Καλησπέρα Βασίλη είσαι και περιγραφικότατος! Έχεις παίξει ποτέ DoTA?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤρι Αυγ 16, 2011 12:12 pm

Geia sou Vasili!Katarxin ki egw epaiza grepolis alla to paratisa dioti merika atoma ekei mesa to eixan parakanei kai genikotera einai poly megali istoria gia na ta grafw edw eixa pantws ksenerosei trela me to paixnidi.Sayto paixnidi antitheta me to grepolis tha exeis tin dynatotita na ekdikitheis amesa tous exthrous sou katalavaineis!!Opote mi masas gera.Na ksereis omws oti apexoun poly ta 2 paixnidia metaksi tous,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nvasilis
Newbie
Newbie
nvasilis


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤρι Αυγ 16, 2011 3:39 pm

γεια σας παιδιά,

όχι δεν έχω παιξει DoTA

κατάλαβα ότι απέχουν τα δυο παιχνιδια εντελώς μεταξύ τους. αφησα το grepolis γιατί δεν μπορούσα να καθομαι ολη την ημερα μπροστα στο pc.

υπάρχουν κάπου συνοπτικές ή εκτεταμενες οδηγείες για το παιχνίδι διότι δεν μπόρεσα να βρω (εννοώ στα ελληνικά)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
subzero
Member
Member
subzero


Πρωταθλήματα : 1

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤρι Αυγ 16, 2011 5:23 pm

xairetai
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ohhhsnap
Senior Member
Senior Member
ohhhsnap


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤρι Αυγ 16, 2011 9:22 pm

nvasilis έγραψε:
γεια σας παιδιά,


αφησα το grepolis γιατί δεν μπορούσα να καθομαι ολη την ημερα μπροστα στο pc.


An matheis na paizeis kala de nomizo oti tha se voithisei idiaitera i allagi pros to LoL se auto to thema alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤετ Αυγ 17, 2011 1:22 pm

Δες το παρακάτω σύνδεσμο. Κάνε κλικ εδώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤετ Αυγ 17, 2011 2:29 pm

lol.gr mexeis mprdepsei twra.Ti 29.9 eura einai ayta pou leei stin arxi tou arthrou?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤετ Αυγ 17, 2011 4:44 pm

ama agoraseis to game apo katastima exei unlocked to vasiko roster unlocked + merika riot points!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΤετ Αυγ 17, 2011 5:12 pm

Axa maista.Eipa ki egw(Mi nomizeis ama itan na pliroso gia kati pou aksizei tha ta dina!) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nvasilis
Newbie
Newbie
nvasilis


Πρωταθλήματα : 0

γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος   γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος EmptyΠεμ Αυγ 18, 2011 9:51 am

ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
γεια σας, ειμαι νεος και ασχετος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Υποδοχή νέων μελών-
Μετάβαση σε: