League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμIne o tropos pou EGW pezo ton ezreal Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pro player
Junior Member
Junior Member
pro player


Πρωταθλήματα : 0

Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal   Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal EmptyΠεμ Αυγ 25, 2011 7:01 pm

Ine o tropos pou EMENA me boleui na pekso ton ezreal

Ta skills tou ine


Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal 81-1Mystic Shot(O ezreal rixni mia mikri aktina pou otan xtipai champion/minion xamiloni to cd(cooldown) gia 1deuterolepto)


Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal 81-2Essence Flux(O ezreal rixni gia mikri aktina pou xtipai champion kai tous katevasei ena mikro % apo to attack speed tous analoga me to lvl pou exetai to spell)



Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal 81-3Arcane Shift ( o ezreal kani ena mikro teleport sto simio pou 8eletai xtipontas antipalo i minion opio ine pio konda tou. Ine ena kalo spell na figetai apo ena gank i na er8etak pio konda ston champion pou 8eletai na xtipisetai)


Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal 81-4Trueshot Barrage(o ezreal rixni mia magali aktina pou xtipai ka8e champio/minon pou briskete ston dromo tou. Ka8e fora pou xtipisi kati to attack damage tis ulti xamiloni)

KAI PASIVE

Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal 81-5Rising Spell Force(ka8e fora pou o ezreal xtipisi kapion champion/minion tou dini ena mikro attack speed bonus gia merika deuterolepta)



Pezw ton ez me 2 tropous AP kai AD
gia ad 8a paretai ta skills me autin tin sira
1)Q
2)E
3)Q
4)W
5)Q
6)R
7)Q
8)E
9)Q
10)E
11)R
12)E
13)E
14)E
15)W
16)R
17)W
18)W

Anevaso perisotero to E skill tou ez giati tou katebasi to cd(cooldown) kai na mporite na ksefigetai eukola i na mporite na plisiasetai sto champio pou 8eletai

Gia AP ksekinate ligo diaforetika me to spell lvl


1)W
2)E
3)W
4)Q
5)W
6)R
7)W
8)E
9)W
10)E
11)R
12)E
13)E
14)E
15)Q
16)R
17)Q
18)Q

Anebaso to W spell prota giati ine to mono dinato spell tou ezreal gia damage me ap

Runes
Gia ad ez
Perno ta kokina gia armor pen
Kitrina, mple kai ta megala rune gia damage
me ena apotesma sto telos na exetai kapou sto 16 damage kai 10 amor pen stin arxi tou game
Xrisimopoio auta ta runes giati EMENA boleuoun gia tin arxi tou game
Me enan kalo suporter p x Janna 8a mporite na kanete to FB( first blood ) sto lvl 2 molis paretai to E pou ine to teleport

RUNES
Gia Ap ezreal
Pernetai gia kokina gia magic pen.
Kitrina,mple kai megala gia AP
Me sinoliko apotelesma sto telos na exetai ena 30 Ap kai peripou 10 armor pen stin arxi tou pexnidiou
O ap ezreal ine poli kaliteros sto TF(team fight ) gia tin omada giati mpori na kani ena poli kalo AOE damage me to W kai to R tou
Alla prosoxi sto 1vs1 den ine kai poli xrisimos

ITEMS
Gia Ad ezreal
1) stin arxi arxizo me ena doran's blade gia na sas dosi 10 damage 100hp kai 3%lifesteal
2) Perno to Wringgle's Lantern giati ama exetai problima sto faming stin arxi tou pexnidiou 8a mportite eukola na kanetai jungle na skotonetai to minion me ena hit ara 8a ine pio eukola na farmarete kai na beltiosetai tin asximi arxi ama ixate
3) Perno ta boots gia Mag pen gia na mporoun na kanoun damage ta ipolipa spells ektos apo to Q giati ola ta spells tou ezreal kanoun magic damage
4)Perno to Trinity force giati dini polla stats pou xriazetai o ezreal .Me proto item to SHEEN giati dini to mp pou xriazetai poli ezreal idika gia tin arxi tou game
5)Perno to Hextech Gunblade .Dini poli kalo damage lifesteal kai spell
vamp alla to pio komati pou dini ine oti dini AP kai mazi me ta Boots 8a
kanoun para poli kala damage
6) Perno to black clever .Ine poli kalo item idika gia ton ezreal giati mpori na xamilosi to armor tou antipalou akoma kai me to Q spell tou
telos
7) poulate to dorans sword kai 8a paretai to Last Wisper ine para poli kalo ite gia anti tank kai oxi mono to Q tou ezreal 8a kani 100% to damage tou Q tous antipalous kai ponai poli
Bonus
Cool Ama den exi teliosi to game kai exetai ola auto ta item(den mou exi tixi) 8a poulisetai tin lampa kai 8a paretai bloodthrister

ITEMS
Gia AP
1) dorans ring
2) Boots gia mag pen
3)Sheen
4) Rabadon's deathcap
5)apo to sheen pate gia lich bane
6)void staff
7) analoga ti exoun i ali ama exoun poli ad damage 8a paretai zonyas hourglass ama exoun poli AP 8a paretai to abyssal scepter
8)telos poulate to ring kai pernetai analog pali oti exoun i antipali ama dite oti iste main focus parte guardian angel gia na mporite na kanetai damage kai na min fovaste n sas skotosou


Masteries
Gia Ad
Offence
2 sto critical change 8a exetai 1 %
3 sto AP/lvl
4sto sorcery pou 8a exetai 3% cdr(cooldown reduce)
1 sto ignite
1 magic pen
3 armor pen
3 sto damage apo katw Brutal Force
3 sto critical damage
kai 1 sto last one

Sto utility
3 sto mana kai Hp regen
1 sto cdr gia to death timer
4 sto exp bonus
kai ena sto meditation boi8ai poli to na minetai sto lane perisotero
Masteries
Gia Ap ez
Tipiko ap caster build diladi
Offence
3 sto AP/lvl
1 sto critical
4sto cdr
1 sto magic pen
Utility
3 sto mana kai hp regen
1 sto cdr gia to death timer
4 gia bonus exp
3 sto meditator
2 sto bonus sto bonus % gia ta buffs
3 sto moving speed
1 sto flash
3 sto cdr gia ta spells
kai sto last one 1



Ta Sumoners spells perno kai gia ta 2 build ta idia dialdi
1) flash
2) ignite




Kai pali ine o dikos mou tropos na pekso ton ezreal min mou lete na allakso kati giati den 8a to kanw apla lew tis dikes mou apopsis se enan apo toun agapimenous mou champions
Opios 8eli mpori na simfouleuti opios 8eli min to kani egw apla tin gnomi mou ipa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ine o tropos pou EGW pezo ton ezreal
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» LF KALO DUO PEKTI RANKED PEZO TA PADA EKTOS APO AD
» Ezreal, The Prodigal Explorer - GGuide (Updated)
» Pulsefire Ezreal
» Ezreal AD or AP or hydrid?
» EPIC Ezreal Ulti Kill

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Guides :: Ranged-
Μετάβαση σε: