League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕρωτηση Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Ερωτηση

Πήγαινε κάτω 
+5
SPV Jimtaktak
7daysko
lolgr.com
nismoexists
COuP_d3_GrAcE
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
COuP_d3_GrAcE
Newbie
Newbie
COuP_d3_GrAcE


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΤετ Οκτ 05, 2011 5:18 pm

Θα ηθελα να μαθω που ειναι καλυτερα να παιζει καποιος? EU West or EU East??
Ειμαι στο East αλλα θελω να παω εκει που παιζουν ελληνες! Εκτος αυτου δεν μπορω να αλλαξω region!

Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΤετ Οκτ 05, 2011 5:26 pm

east ειναι οι ελληνες ολοι.. Στο west που ειμαι εγω εχει λιγοτερους ρωσους που ηταν αρκετα ενοχλητικοι ειδικα στα ranked. αν δεν σε πειραζει τα επιπεδα στο low mid elo ειναι ιδια κ στους δυο server απο κει κ πανω υπαρχει μια διαφορα που γερνει προς τον west imo..
αν εχεις καινουριο account δεν εχεις την free μεταφορα που εχουν τα παλιοτερα account αρα θα πρεπει νομιζω να πληρωσεις γυρω στα 15 euro για την μεταφορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΤετ Οκτ 05, 2011 11:01 pm

Ο nismoexists σε κάλυψε πλήρως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
7daysko
Junior Member
Junior Member
7daysko


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΤρι Νοε 22, 2011 7:26 pm

Όπως είπε κι ο nismoexists, στο east υπάρχουν οι πολλοί οι Έλληνες.Εγω, συνήθως το βράδυ κατα τις 7 βλέπω Έλληνες στο east Smile Πάντα όμως. Δεν ξέρω πως τυχαίνει πάντως τυχαίνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lolcomm.webs.com
SPV Jimtaktak
Newbie
Newbie
SPV Jimtaktak


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΤετ Νοε 23, 2011 1:00 pm

Οι Ρώσσοι στο East είναι η αιτία η οποία με έκανε να αλλάξω και να πάω στο West. Να φανταστείς στο East είχα 1250-1300 Elo με 600 παιχνίδια και τώρα που είμαι West έφτασα 1600 με 100-150 παιχνίδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ligakias
Senior Member
Senior Member
Ligakias


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 9:41 pm

na kanw mia erwthsh sto west einai pio kaloi ap to east?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
7daysko
Junior Member
Junior Member
7daysko


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΔευ Δεκ 19, 2011 12:41 pm

Ligakias έγραψε:
na kanw mia erwthsh sto west einai pio kaloi ap to east?

Και τα 2 τα ίδια πράγματα έχουν... Το καλύτερο μπορει να το βρει κάποιος μόνο για τον εαυτό του αφού μπορει κάποιος να θεωρεί καλύτερο αυτο που έχει πιο πολλούς ή πιο λίγους παίχτες, ποιο πολλούς Έλληνες ή λιγότερους. Αν και εγώ πρωσοπικα σου συνιστώ το Nordic&East αφού εκεί είναι πιο πολυ έλληνες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lolcomm.webs.com
punked95
Senior Member
Senior Member
punked95


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΔευ Δεκ 19, 2011 4:13 pm

Pws allazw region?Gt eimai polu palio acc apo to 2009 pou vghke...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
7daysko
Junior Member
Junior Member
7daysko


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΚυρ Δεκ 25, 2011 10:14 am

punked95 έγραψε:
Pws allazw region?Gt eimai polu palio acc apo to 2009 pou vghke...

Πας στο Store και αφού μπαίνεις στο store πας στο other. Εκεί λέει ένα Transfer to EU WEST ή EU EAST & NORDIC ανάλογα που είσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lolcomm.webs.com
Katsikompixtis
Junior Member
Junior Member
Katsikompixtis


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 4:43 pm

Κοίτα φίλε μου.κι εγώ στον East παίζω και είναι καταπληκτικά.Εκεί παίζουν όλοι οι φίλοι μου,η οικογένειά μου και γενικώς εκεί.Στον east είναι οι περισσότεροι Έλληνες.Ο λόγος που υπάρχουν αυτοί οι 4 παγκόσμιοι server και δεν μπορείς να φτιάξεις δικό σου είναι απλός.Εάν έμπαιναν όλοι στον ίδιο υπολογιστή κι εάν έφτιαχναν όλοι δικό τους server,ο υπολογιστής,από τις τόσες πολλές πληροφορίες θα είχε προβλήματα.Θα lagare(lag)και από τις υπέρπολλες πληροφορίες μπορεί να υπήρχε απώλεια δεδομένων και προβλήματα σε log in και στη σύνδεση με άλλες τοποθεσίες το Client.Το ξέρω καλά γιατί ξέρω προγραμματισμό σε πολλές γλώσσες και επειδή προσπάθησα να φτιάξω κι εγώ έναν client για ισα-ισα να παίζουμε μόνο οι φίλοι μου,χρειαστήκαμε εξωτερικό μίνι-σέρβερ και επειδή το έμαθε όλο το σχολείο έμπαιναν όλοι στο παιχνίδι μου.Για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων,δεν μπορώ να σας το φανερώσω.Και λοιπόν έπρεπε να πάρω 3 μίνι-σέρβερ κοντά στα 500Ε για καλύτερη απόδοση,ταχύτητα και καλύτερη μετάδοση και διαμοίραση δεδομένων και γραφικών.Πριν σχεδόν ένα μήνα το έκλεισα γιατί έπρεπε να αγοράσω μια άδεια και ήταν πανάκριβη.Τώρα οι σέρβερς μου χρησιμεύουν να φτιάχνω σέρβερς στο CS:Fatal Shot,στο Halo και αλλού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Ερωτηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση   Ερωτηση EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 12:09 pm

Katsikompixtis έγραψε:
Κοίτα φίλε μου.κι εγώ στον East παίζω και είναι καταπληκτικά.Εκεί παίζουν όλοι οι φίλοι μου,η οικογένειά μου και γενικώς εκεί.Στον east είναι οι περισσότεροι Έλληνες.Ο λόγος που υπάρχουν αυτοί οι 4 παγκόσμιοι server και δεν μπορείς να φτιάξεις δικό σου είναι απλός.Εάν έμπαιναν όλοι στον ίδιο υπολογιστή κι εάν έφτιαχναν όλοι δικό τους server,ο υπολογιστής,από τις τόσες πολλές πληροφορίες θα είχε προβλήματα.Θα lagare(lag)και από τις υπέρπολλες πληροφορίες μπορεί να υπήρχε απώλεια δεδομένων και προβλήματα σε log in και στη σύνδεση με άλλες τοποθεσίες το Client.Το ξέρω καλά γιατί ξέρω προγραμματισμό σε πολλές γλώσσες και επειδή προσπάθησα να φτιάξω κι εγώ έναν client για ισα-ισα να παίζουμε μόνο οι φίλοι μου,χρειαστήκαμε εξωτερικό μίνι-σέρβερ και επειδή το έμαθε όλο το σχολείο έμπαιναν όλοι στο παιχνίδι μου.Για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων,δεν μπορώ να σας το φανερώσω.Και λοιπόν έπρεπε να πάρω 3 μίνι-σέρβερ κοντά στα 500Ε για καλύτερη απόδοση,ταχύτητα και καλύτερη μετάδοση και διαμοίραση δεδομένων και γραφικών.Πριν σχεδόν ένα μήνα το έκλεισα γιατί έπρεπε να αγοράσω μια άδεια και ήταν πανάκριβη.Τώρα οι σέρβερς μου χρησιμεύουν να φτιάχνω σέρβερς στο CS:Fatal Shot,στο Halo και αλλού.
esi thes enan kalo manager.. allazeis onoma apo katsikompixtis se loukos k se exw kanei prwti mouri sto kavouri..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτηση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτηση!
» ερωτηση...
» Ερωτηση
» 5v5 inc Tournoua ερωτηση
» Ερώτηση για τουρνουά 5v5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Off-Topic :: Off Topic-
Μετάβαση σε: