League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕλληνες παικτες League of Legends Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Ελληνες παικτες League of Legends

Πήγαινε κάτω 
+6
HotPlay GR
SPV Jimtaktak
NereusC
Niphrentil
nismoexists
WhitebeardDiama
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WhitebeardDiama
Junior Member
Junior Member
WhitebeardDiama


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 11:39 pm

δεν ξερω γιατι αλλα πιστευω σαν ελληνες ειμαστε οι χειροτεροι , το γεγονος που θα περιγραρψω εχει γινει παμπολες φορες απλα ειπα να το μοιραστω εδω μιας και ειμαι σιγουρος πως πολλοι απο σας εχετε βρεθει η αν οχι συμετεχει σε κατι τετοιο...

αναφερομαι φυσικα για το ποσο παιδιαστικα μπορει να φερθει ενας ελληνας σε σχεση -ποσοστιαια παντα- με ξενους...
δεν θα πω ονοματα αλλα μου εκανε εντυπωση σημερα και σε καθε παιχνιδι που παιζω και ατιλαμβανομαι πως υπαρχει ελληνικο ονομα οτι ελληνας ειναι αυτος που θα ξεκινισει το flaming ειτε ειναι "noob" "omg" "wtf" και τα σχετικα ειτε μανες πατερες και θεια και δε ξερω εγω τι...χωρις λογο παντα...

μετα απο δυο κουραστηκα ρανκ παιχνιδια , ο φιλος μου πηρε να δοκιμασει singed και εγω αποφασισα να κανω jungle και να τον αφησω να φαρμαρει ανενοχλητος , πηρα να δοκιμασω irelia jungle ξερω πως δε γινεται ευκολα βεβαια εχω δει αρκετες φορες αλλα ποσος με ενοιαζε μιας και επαιζα για χαβαλε ( χωρις να σημαινει πως θα ταιζα) σε νορμαλ.
ε οπως ηταν επομενο δε προλαβα να παω level 3 ηρθε ο αντιπαλος shaco jungler με εφαγε και εκει ξεκινισε...
μου εκανε εντυπωση πως σε ενα νορμαλ παιχνιδι μπορει και παραπονιεται καποιος για το match making και οτι παιζει με noobαδες και τον ρωτησα το ELO του.
μου ειπε 1443 και μιας και δεν ειχα τιποτα να κανω ειπα να το διαπιστωσω ο ιδιος...

unranked ο τυπος , καμια 20 νικες και 35 ηττες ( το ειδα μετα αυτο).

πραγματικα ντρεπομαι και ενω οταν ξεκινισα το παιχνιδι χαιρομουν αν εβλεπα ελληνα και σκεφτομουν " αρε πατριδα" τωρα βλεπω ελληνα και ξενερωνω πριν ακομα ξεκινισει το παιχνιδι.
ειναι πολυ κουραστικο που το παιχνιδι ειναι γεματο απο τετοια παιδια που δε δικαιολογω καθολου γιατι ειμαι σιγουρος πως και μεγαλυτεροι τον 20 θα φεροταν το ιδιο...

συγνωμη αν εγραψα πολλα , ηθελα απλα να εκφρασω την απογοητευση μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την WhitebeardDiama στις Τρι Οκτ 18, 2011 11:50 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XI4yixPYU
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 11:43 pm

ρωσοι κ ελληνες οι λογοι που αλλαξαμε server Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhitebeardDiama
Junior Member
Junior Member
WhitebeardDiama


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 11:45 pm

τουλαχιστον οι ρωσσοι δε ξερεις τι λενε και τους αγνοεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XI4yixPYU
Niphrentil
Junior Member
Junior Member
Niphrentil


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤετ Οκτ 19, 2011 7:28 am

Apla antimetwpise tous "Ellhnares" opws tha antimetopizes opoiondhpote allo paixth. Agnohse tous!! Kai ti an vrizoun sth glwssa sou?? Prin dhladh pou htan ennomenoi oi servers kai eixame mathei oti vrisia yparxei se germanika, gallika kai ispanika htan kalytera??

Yparxoyn gamatoi Ellhnes paixtes ekei eksw kai exw thn timh na kserw arketous apo aytous. Paixtes pou oxi mono paizoun kala alla diaskedazeis to paixnidi, akoma kai an xaseis, gelas me thn kardia sou!! Aytous tous paixtes tous kratas! Oi alloi einai perastikoi!!

P.S. 95% twn Ellhnwn paizoun Katarina se ranked (~1200 elo). Den kserw giati kai pote de tha mporesw na to katalavw...!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NereusC
Senior Member
Senior Member
NereusC


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤετ Οκτ 19, 2011 9:49 am

Αυτοί μας κάνουν να αγνωούμε και τους καλούς Έλληνες. Σαν κοινότητα πιστεύω είναι καλό να μαζευτούμε αυτοί που είμαστε γιατί δεν είναι μόνο αυτοί οι άχριστοι που ούτε Έλληνες δε θα ήθελα να τους αποκαλέσω στο παιχνίδι αλλά και καλά παιδιά που ξέρουν ότι στο normal θα δοκιμάσεις - θα χάσεις - στο ranked θα παίξεις σοβαρά θα κερδίσεις - ή θα χάσεις αλλά ποτέ δε θα βρίσεις αφού δεν κριτηκάρεις πρώτα τον εαυτό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhitebeardDiama
Junior Member
Junior Member
WhitebeardDiama


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤετ Οκτ 19, 2011 10:43 am

ο μονος λογος που εκατσα στον σερβερ αυτον ειναι οτι εχει ελληνες και ειναι κριμα , αλλα με τετοια πργματα μια στο τοσο δεν ειναι και οτι ωραιο να βλεπεις εναν ελληνα να γραφει κατι , και αμεσως μετα καποοιν ξενο να λεει "oh not again with greeks"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XI4yixPYU
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤετ Οκτ 19, 2011 12:14 pm

οι ελληνες κ οι ρωσοι ηταν παντα οι χειροτεροι συμπαιχτες σε ολα τα mmorpg..
ειτε ηταν lineage2 ειτε lol ειτε dota ειτε warhammer/guildwars/rift/ikariam..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhitebeardDiama
Junior Member
Junior Member
WhitebeardDiama


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤετ Οκτ 19, 2011 1:27 pm

το μονο σιγουρο , warhammer ηταν οκ γιατι επαιζα με φιλους irl μονο , και rift επισης στο guild δεν ειχαμε προβλημα ( μονο με τους αντιπαλους ελληνες στο PVP )

αλλα γενικα παντου μονο απογοητευση θα ηθελα να ημαστε γαματοι σα παιχτες αλλα ο χαρακτηρας ειναι μεσα και σιγουρα δεν ειμαστε πρωτοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XI4yixPYU
SPV Jimtaktak
Newbie
Newbie
SPV Jimtaktak


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤετ Νοε 16, 2011 2:48 pm

Πλάκα πλάκα χειρότεροι από τους Ρώσσους δεν παίζει να υπάρχουν... Μόλις έβλεπα ένα ρώσσικο όνομα σε Ranked λέω ε εντάξει, GG, το χάσαμε και πράγματι πολλές φορές, τις περισσότερες φορές δηλαδή είτε θα έβριζε είτε θα ήταν ΞΕΡΟκέφαλος είτε και γω δεν ξέρω τι... Και για να καταλάβετε, στο East ήμουν 1300Elo και μετά από λίγες μέρες αφότου ήρθα στο West πήγα 1600 Elo και γουστάρω παίζω ακόμα και Νormal πλέον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HotPlay GR
Newbie
Newbie
HotPlay GR


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Δεκ 06, 2011 1:54 am

1 θα σας πω... last season 1900 elo στο 5v5 είμασταν(με το team μου) 1800 σχεδον στο σόλο. Πετυχαίνουμε έλληνες κανουμε καλό γκειμ, όντως καλό όμως και γυρνάνε και λένε στο τέλος που τους λέμε καλό γκέιμ "Καρκίνο στο μου*** των μανάδων σας..".
Εκεί αν είσαι 22 όπως εγώ δεν απαντάς... τους αγνοείς και λες μια φορά να σας πετύχαινα σε ένα νετ απο μέσα σου και βγαίνεις απο τα Game Stats.


Τα κολλητάρια μου που αποτελούσαν το team και παίζουμε μαζί απο εποχές dotas έφυγαν φαντάροι, οπότε στον **** east δεν κάθισα ούτε για 1 ακόμα λεπτό.

Σόρρυ ρε παιδιά αλλα είμαι και εγώ ελληνάρας και το παίζω πατρίδα και ιστορία αλλά είμαστε πολύ GTP. Ζήλεια και κακό.. Ειλικρινά σιχαμερά πράγματα..

Τεσπά.. στο West κόλλησα ELO HELL και δεν βγαίνω απο τα 1500 στο σόλο... Εδώ δεν έχει ρώσσους... αλλα γερμανούς flamers και πολλούς qqers που απλά νευριάζουν και καθονται afk με το παραμικρό..

Και όλα αυτά γιατι απλά καταστρέφουμε τα πάντα αντί να τα κάνουμε καλύτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nightherald
Newbie
Newbie
Nightherald


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Δεκ 06, 2011 7:45 am

mporei na to pisteuete esis auto.ka8iste omos na sas po kai kati allo.dn 3ero kata poso asxoliste me to lol genika.ego omos pou eimai senior member sta forums kai antallaso apopseis toulaxiston ston west(ston east exo stamatisei apo kairo) oi 3enoi 8eoroun pos sto lol eimaste poli kaloi kai oti to mono xaraktiristiko mas einai to ''trolling like a boss when you feel like it''..auti tin frasi tin exo akousei pampoles fores.opote stamatiste to whine oloi esis gt kai ston east an dn itan oi ellines dn 8a ipirxe epipedo.

btw osoi einai west as me kanoun add.scoutaro atoma gia dimiourgia kainourias omadas ranked Very Happy(8a vrite sxetiko thread stin geniki sizitisi tou lolgr)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nightherald
Newbie
Newbie
Nightherald


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Δεκ 06, 2011 7:48 am

kai kati allo gia na deite oti to rage sta online games einai e8niko xaraktiristiko!o HotshotGG einai ellinas opote min aporite an enas apo tous pio polisizitimenoun streamer ka8etai kai vrizei pos na min to kanei o casual paixtis..ki an dn saresei stin teliki pou se vrizoun ela west!

irellia jungle ****** me ta nea masteries kai antistixa runes.MIN FOVASTE na dokimazete kainouria pragmata se lane kai jungle.einai enas logos pou oi europaioi einai mprosta sto sigekrimeno paixnidi!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HotPlay GR
Newbie
Newbie
HotPlay GR


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Δεκ 06, 2011 10:13 am

Στον West ειμαι... και ομολογώ πως rage-arw like a boss όπως μου λένε τα παιδιά απο το Clan μου.(Γερμανοί/Σλοβένοι/Σουηδοί και εγώ..)

Όσο για το επίπεδο, είμαστε καλοί gamers απλά επειδή όλοι είναι τόσο γαμάτοι για τους εαυτούς τους δεν συμβιβάζονται να παίζουν κάτι λιγότερο απο αυτό που θέλουν αυτοί...

Αυτή η "γαματοσύνη" είναι το χειρότερο κύριο χαρακτηριστικό...
Είμαι gamer εδώ και 12 χρόνια σε ΜΜO's RPG's και ένα σωρο άλλα games. Τον τελευταίο 1μιση χρόνο που παίζω το παιχνίδι, βλέπω το γνωστό κλασσικό ελληνικό σύνδρομο του γαμάτου. Οπότε δεν κάθομαι να αναλυσω τίποτα. Τα έχω ζήσει σε Knight Online, σε WoW, σε AION σε DOTA και τώρα και στο LoL.

Ο σωστός ο παίκτης είναι και μετριόφρων.. όσο γαμάτος και αν είναι.. Αυτή είναι η αποψή μου και είναι διαμορφωμένη έτσι απο το σύνολο των παιχνιδιών που έχω παίξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Δεκ 06, 2011 5:22 pm

ασχετο αλλα η irelia παντα ηταν καλη στο jungle απλα ειναι πολυ καλυτερη σαν solo top...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤρι Δεκ 06, 2011 9:22 pm

HotPlay GR έγραψε:
Στον West ειμαι... και ομολογώ πως rage-arw like a boss όπως μου λένε τα παιδιά απο το Clan μου.(Γερμανοί/Σλοβένοι/Σουηδοί και εγώ..)

Όσο για το επίπεδο, είμαστε καλοί gamers απλά επειδή όλοι είναι τόσο γαμάτοι για τους εαυτούς τους δεν συμβιβάζονται να παίζουν κάτι λιγότερο απο αυτό που θέλουν αυτοί...

Αυτή η "γαματοσύνη" είναι το χειρότερο κύριο χαρακτηριστικό...
Είμαι gamer εδώ και 12 χρόνια σε ΜΜO's RPG's και ένα σωρο άλλα games. Τον τελευταίο 1μιση χρόνο που παίζω το παιχνίδι, βλέπω το γνωστό κλασσικό ελληνικό σύνδρομο του γαμάτου. Οπότε δεν κάθομαι να αναλυσω τίποτα. Τα έχω ζήσει σε Knight Online, σε WoW, σε AION σε DOTA και τώρα και στο LoL.

Ο σωστός ο παίκτης είναι και μετριόφρων.. όσο γαμάτος και αν είναι.. Αυτή είναι η αποψή μου και είναι διαμορφωμένη έτσι απο το σύνολο των παιχνιδιών που έχω παίξει.


Symfono me oti les ki egw paizw games polla xronia kai einai ypotimimenoi oi Ellines ontws.Tora oson afora asxetous tha yparxoune panta se oles tis ethnikotites.Pos na to kanoume einai kapoioi pou aporeis pragmatika pws paizoune ayto to paixnidi kai to kyriotero poios tous afinei.Exw dei ki apo ellines xontrotates gkafes vevaia alla opws kai se pollous allous.Alla re paidia mia erotisi.Otan vlepeis ti xontres gkafes kanoun merikoi einai na mi ta pairneis stin krana?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΤετ Δεκ 07, 2011 5:37 pm

δεν νομιζω οτι οι ελληνες ειναι υποτιμημενοι... αν ειμασταν καλοι στα compet. games θα ειχαμε καποια παρουσια καπου.. οπουδηποτε (dota,lol,wow,l2,warhammer etc)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HotPlay GR
Newbie
Newbie
HotPlay GR


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΠεμ Δεκ 08, 2011 1:59 am

Όσο έπαιζα AION είχαμε ελληνικο Arena Team το οποίο ήταν ΤΟΠ 5 στους σερβερς.
Ήμουν Τοπ 5-αδα assasin του σέρβερ στο PvP. Υπάρχουν έλληνες που παίζουν. Στην dota για παράδειγμα είχαμε τρομερά άτομα που παίζανε πολυ καλά. Έχω φάει άπειρο ξύλο που θεωρητικά ήμουν αξιόλογος παίκτης απο τρομερές ομάδες σε garena.
Απλα το κακό είναι οτι ο όρος "gamer" δεν αναγνωρίζεται στην ελλάδα. Δεν έχεις χορηγούς και κανένας δεν ασχολείται σοβαρα στο να promotarei ομάδες ή individual παικτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
punked95
Senior Member
Senior Member
punked95


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΣαβ Δεκ 17, 2011 5:26 pm

Axx ti mou 8imises me thn fwto sou tou phantom dancer....lew na 3anarxisw dota....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
punked95
Senior Member
Senior Member
punked95


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΣαβ Δεκ 17, 2011 5:27 pm

lancer*
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katsikompixtis
Junior Member
Junior Member
Katsikompixtis


Πρωταθλήματα : 0

Ελληνες παικτες League of Legends Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνες παικτες League of Legends   Ελληνες παικτες League of Legends EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:51 pm

Γειά σας.Είμαι καινούργιος στο φόρουμ.Παλαιότερα είχα lvl 30 account.Αλλά χάρη στους Αμερικάνους και τους ξένους-τουλάχιστον στους πιο πολλούς-με τα cheat που έβαλαν κάποιοι μου έκαναν ban κανονικότατο.Εμείς οι Έλληνες είμαστε υποτιμημένοι.Είμαστε αρκετά καλοί παίχτες,και μάλιστα από τους καλύτερους.Γι αυτό δεν μπορούν να μας πουν τίποτα οι υποτιθέμενοι ''καλοί-ξένοι'' λολίστες.Ο καλός παίχτης είναι αυτός που περιγράφει ο HotPlay GR

''Ο σωστός ο παίκτης είναι και μετριόφρων.. όσο γαμάτος και αν είναι.. Αυτή είναι η αποψή μου και είναι διαμορφωμένη έτσι απο το σύνολο των παιχνιδιών που έχω παίξει''

Τέτοιες γνώμες πρέπει να υποστηρίζουμε και όχι να κατηγορούμε ή να κοροϊδεύουμε τους αρχάριους όταν χάνουμε ένα παιχνίδι.Όλοι το ξέρουμε αυτό.Μα όλοι σχεδόν το έχουμε κάνει.Όχι να κοροϊδεύουμε αλλά να κατηγορούμε.Για τα μέλη αυτού του φόρουμ δεν μπορώ να πω απολύτως τίποτα και τα σέβομαι απόλυτα.Ty Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ελληνες παικτες League of Legends
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» League Of Legends in E3
» League of Legends Dominion
» League of Legends Champions
» Ελληνικά League of Legends Streams
» League Of Legends Cup - West

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: