League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΚανένας καλός champion? Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Κανένας καλός champion?

Πήγαινε κάτω 
+2
Jax Penta-Kill
7daysko
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
7daysko
Junior Member
Junior Member
7daysko


Πρωταθλήματα : 0

Κανένας καλός champion? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κανένας καλός champion?   Κανένας καλός champion? EmptyΤρι Νοε 22, 2011 7:32 pm

Είμαι lvl 16... Για να αρχισω, δεν ξέρω ποιόν champion να πάρω που να είναι αρκετά καλός. Εγώ, παίζω πιο πολύ με Pantheon. Το θέμα είναι πως ωραίος ο pantheon, νικάω , κάποιες φορές χάνω, αλλά παίζω μονοκόμματα με pantheon και αρχίζει να μου φαίνεται βαρετό να παίζω με τον ίδιο παίχτη... Εσείς τι προτείνεται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lolcomm.webs.com
Jax Penta-Kill
Senior Member
Senior Member
Jax Penta-Kill


Πρωταθλήματα : 0

Κανένας καλός champion? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας καλός champion?   Κανένας καλός champion? EmptyΤετ Νοε 23, 2011 1:34 pm

Kapote mou aresei kai mena o Pantheon alla meta irthe to nerf eukoli paiktes einai o WW, o Jax, H kata
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Κανένας καλός champion? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας καλός champion?   Κανένας καλός champion? EmptyΤετ Νοε 23, 2011 1:48 pm

για τα level που εισαι παιξε Νoobstompers.. katarina, xin, tryndamere, sion ap, garen.. παιχτες που δεν ειναι τοσο καλοι οταν παιζεις με σοβαρους αντιπαλους αλλα vs Νoobs κανουν πολλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jax Penta-Kill
Senior Member
Senior Member
Jax Penta-Kill


Πρωταθλήματα : 0

Κανένας καλός champion? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας καλός champion?   Κανένας καλός champion? EmptyΤετ Νοε 23, 2011 2:59 pm

nismoexists έγραψε:
για τα level που εισαι παιξε Νoobstompers.. katarina, xin, tryndamere, sion ap, garen.. παιχτες που δεν ειναι τοσο καλοι οταν παιζεις με σοβαρους αντιπαλους αλλα vs Νoobs κανουν πολλα.

Am me esena tha paizzzei lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Κανένας καλός champion? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας καλός champion?   Κανένας καλός champion? EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 10:03 am

Re paidia asxeti erotisi alla epeidi den ithela na anoiksw neo thema erotw.Giati de vlepw pleon Ashe toso poly sto paixnidi pleon???Kaneis de pairnei.Mexri prin kapoious mines tin evlepa me syxnotita megali.Giati???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nightherald
Newbie
Newbie
Nightherald


Πρωταθλήματα : 0

Κανένας καλός champion? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας καλός champion?   Κανένας καλός champion? EmptyΣαβ Δεκ 03, 2011 4:48 pm

i ashe exei 3epesei apo ta top tiers ad carry.apla dn prosferei tosa osa palia.to critical chance tis dn sigrinetai me to sheer burst ton kog'maw kai graves as poume..

oso gia ton op exo na proteino tous noobstompers pou eipe enas ligo pio pano.allios pe3e ligo me apolous gia na katalaveis tin katigoria paixton pou saresei.mexri ta 20 lvl na exeis katastala3ei se kapious champions(p.x. jungler,solo top,mid ap carry,support etc etc) gia na mporeis na ftia3eis ena olokliro runebook kai na exeis kapia elpida.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katsikompixtis
Junior Member
Junior Member
Katsikompixtis


Πρωταθλήματα : 0

Κανένας καλός champion? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας καλός champion?   Κανένας καλός champion? EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:59 pm

Καλός champion είναι και ο Warwick.Προσπαθώ να του κάνω την Jungle King build του και μάλιστα τα έχω καταφέρει μια χαρά.Ένας φίλος μου στον East-εκεί παίζω κι εγώ άλλωστε-ο Alien73 μου έχει δώσει τα στοιχεία του account του-πάμε στο ίδιο σχολείο-και παίζω τον ςαρςιψκ μέσο αυτού κιόλας.Τέλος πάντων δε νομίζω να σε ενδιαφέρει.Ο Warwick είναι γαμάτος και ειδικότερα η ulti του.Με τα σωστά runes ανάλογα με το build που κάνεις και τα masteries ο Warwick αποκτεί psysical attack και increase ή downcrease ανάλογα.Έτσι κι αλλιώς για να είναι ο παίχτης γαμάτος πρέπει να τον παίζεις και γαμάτα.Σχετικά με τα build εάν θέλεις να τα μάθεις σχετικά με τον παίχτη που παίζεις,πήγαινε στο [url=mobafire.com]mobafire.com[/url].Το έχω και στην υπογραφή μου.Ty my friend!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κανένας καλός champion?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Sell 3 Champion
» Ζητείται καλός συμπαίκτης ή ομάδα
» OP champion's
» champion
» Champion Suggestions

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: