League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμνεοεισερχομενος Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 νεοεισερχομενος

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Βαλάντης
Newbie
Newbie
Βαλάντης


Πρωταθλήματα : 0

νεοεισερχομενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: νεοεισερχομενος   νεοεισερχομενος EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 3:40 am

Καλησπερα στο foroum ,χαιρετω χρηστες και administrators/moderators Κλπ. Το ονομα μου το χρησιμοποιω δημοσιως σε καθε μου post εδω ,χαρηκα πολυ. In-game χρησιμοποιω το ψευδωνυμο SawnMC ,30lvl acc περι τα 450 wins, αναλογα defeats δυστυχως. Γυρω στους 40 champs ,περι τους 10 τακτικοτερη χρηση. 5 rune pages. Ranked solo queues δεν παιζω τοσα πλεον ,κυριως λογω των "απειρων" (δεν θελω να χρησιμοποιησω κατι βαρυ εδω) παικτων που ολο και συχνοτερα κανω team-up ,που εχει ως καταληξη το elo Μου να εχει πεσει και να εχει μεινει χαμηλα. Ενδιαφερομαι για ranked teams ,πολυ ,εχω μια παρεα 3 περισσοτερων ατομων ,καλοι παικτες ,αλλα μας λειπεται ενας 5ος ,ή διαφοροι αναπληρωματικοι-αναπληρωματικη 5αδα(για μενα).
Πολυλογια τελος ,ελπιζω το community να το βρω σε ενα υψηλο επιπεδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

νεοεισερχομενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεοεισερχομενος   νεοεισερχομενος EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 9:32 am

Καλωσόρισες Βαλάντη. Το forum κρατάει όσο πιο καλό επίπεδο είναι εφικτό. Μέχρι το επόμενο καλοκαίρι ετοιμαστείτε για μεγάλα πράγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

νεοεισερχομενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεοεισερχομενος   νεοεισερχομενος EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 2:38 pm

Γειά σου φίλε καλωσήρθες.Απο τα πιο καλογραμμένα νεοεισερχόμενα ποστ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βαλάντης
Newbie
Newbie
Βαλάντης


Πρωταθλήματα : 0

νεοεισερχομενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεοεισερχομενος   νεοεισερχομενος EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 6:19 pm

Ευχαριστω για τον καλο σου λογο φιλε assasino.
Admin ,εχει ο Θεος και εμεις κανουμε υπομονη μεχρι το καλοκαιρι. Να ερθει γρηγορα να ξαναφερει και την γνωστη κινηση γιατι ξενερωνω να βγαινω Παρασκευη απογευμα και να βλεπω 1/10 των ανθρωπων να κυκλοφορουν.

Να περνατε καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
punked95
Senior Member
Senior Member
punked95


Πρωταθλήματα : 0

νεοεισερχομενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεοεισερχομενος   νεοεισερχομενος EmptyΔευ Δεκ 19, 2011 4:19 pm

Ti megala pragmata admin??? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
νεοεισερχομενος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Υποδοχή νέων μελών-
Μετάβαση σε: