League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΝέα...Clan; Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Νέα...Clan;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Tuflopodikas
Newbie
Newbie
Tuflopodikas


Πρωταθλήματα : 0

Νέα...Clan; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νέα...Clan;   Νέα...Clan; EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 5:11 pm

Είπα να δώσω κι εγώ το παρόν, μήπως και είναι το τυχερό μου και βρω κάποια Clan της προκοπής. Είδα σε προηγούμενους ότι λένε στοιχεία για τους παίχτες οπότε να και τα δικά μου:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ Ή ΚΑΜΕΡΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ SKYPE ΕΊΝΑΙ ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. (έχω στο laptop βέβαια, αλλά τώρα LoL απο το laptop ενώ έχω ένα τέρας desktop...κοροϊδία)

Το account μου, είναι lvl 30

Στο 90% των παιχνιδιών παίζω κάποιον support και αφήνω αυτό το 10% για περιπτώσεις που η ομάδα έχει ήδη κάποιον support, οπότε θα παίξω κάτι άλλο (σιχαίνομαι τα tanks, επι τη ευκαιρία, συγγνώμη tank fans!)

Έχω αποπειραθεί να παίξω ranked και καλώς ή κακώς είμαι μέχρι στιγμής στις 15 νικες και 14 ήττες με elo 1203 (μπορεί και άχρηστη πληροφορία, την έβαλα για να μην λέτε...)

Στα κανονικά παιχνίδια είμαι στις 600 κάτι νίκες και 600 κάτι ήττες (ακριβώς δε ξέρω γιατί αναγράφονται μόνο μετά το ματς και τώρα δεν το έχω μπροστά μου...)

Αυτά είχα να πω...καλοδεχούμενες όλες οι προσκλήσεις!

Υ.Γ.1.: Παίζω συνήθως βραδυνές ώρες και όχι κάψιμο καθ'οτι είμαι και σωστός φοιτητής, Laughing

Υ.Γ.2.: Προτιμότερο θα ήταν άτομα κοντά στην ηλικία μου (20-25), για να μπορούμε να συνεννοηθούμε.

Υ.Γ.3.: Το account μου είναι Nordic & East server...

Υ.Γ.4.: ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ in'game name ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕ PM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νέα...Clan;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Looking for clan
» Look For Clan
» LF clan
» Looking for Clan
» Looking for Clan

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Αίτησεις για Clan-
Μετάβαση σε: