League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμGreek Stream μια καινουργια ιδεα... Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Greek Stream μια καινουργια ιδεα...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kikostaki
Newbie
Newbie
kikostaki


Πρωταθλήματα : 0

Greek Stream μια καινουργια ιδεα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Greek Stream μια καινουργια ιδεα...   Greek Stream μια καινουργια ιδεα... EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 4:27 pm

Τον τελευταίο μήνα άρχισα να ασχολούμαι με stream στο own3dtv. Πιστεύω οτι έχω μαθει πολλα για αυτό με ήρ8ε η ιδέα να δημιουργήσω ένα community με ελληνικά stream οπου ο καθένας θα μπορεί να stream με τη βοηθειά μου. Αν και στην ελλάδα δεν έχουμε γρήγορες ταχύτητες upload μπορούμε να πετύχουμε μια ικανοποιητική ανάλυση.

Η ομάδα είναι: http://www.own3d.tv/GreekStreamers

Όσοι θέλεται να streamarete γραψτε από κάτω.
Επίσης πείτε την γνώμη σας για την ιδέα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Greek Stream μια καινουργια ιδεα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Greek Stream μια καινουργια ιδεα...   Greek Stream μια καινουργια ιδεα... EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 1:44 am

egw p dn paizw warwick anamikto mporw na streamarw i einai mono gia handicaped atoma?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Greek Stream μια καινουργια ιδεα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Off-Topic :: Γενικά Νέα-
Μετάβαση σε: