League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΠουλάω το acc μου. Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Πουλάω το acc μου.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sage13
Newbie
Newbie
sage13


Πρωταθλήματα : 0

Πουλάω το acc μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πουλάω το acc μου.   Πουλάω το acc μου. EmptyΤρι Μάης 22, 2012 7:42 am

ING: InsanePwnerSage

Level: 30

Server:
EUW

Runes: Marks:
x9 attack speed, armor penetretion, cooldown cd, health, magic penetration, critical chance, physical damage.
x3 critical damage.
Seals: x9 attack speed, gold per 10, critical damage, ability power, armor.
Glyphs: x9 attack speed, ability power at level 18, critical chance, mana regeneration per 5, magic resist.


Qunitessences: x3 armor penetration, health, critical damage, ability power, physical damage.
x2 attack speed.
x1 critical chance.

Champions: Akali, Alistar, Amumu, Anivia, Annie, Ashe, Blitzcrank, Corki, Dr Mundo, Fiddlesticks, Gangplank, Heimerdinger, Jax, Karthus, Kassadin, Katarina, Kayle, Kennen, Lee Sin, Leona, Master Yi, Nidalee, Nocturne, Nunu, Olaf, Poppy, Rammus, Shaco, Singed, Sion, Sona, Soraka, Talon, Taric, Tryndamere, Twisted Fate, Twitch, Vayne, Warwick, Wukong, Xin Zhao.

Skins: Master Yi: Assasin, Chosen, Ionia, Samurai.

Λοιπόν,
αυτές είναι όλες κι' όλες οι πληροφορίες του account μου, elo δεν έβαλα γιατί δεν είναι πάνω απο 1200 (είναι 842), οπότε όποιος ενδιαφέρεται για ranked games, δεν θα τον ενδιαφέρει.... (αλλιώς θα πρέπει να περιμένει μέχρι τον Σεπτέμβρη). Μένω Αθήνα, οπότε μόνο Αθηναίοι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν μαζί μου Razz.
Τώρα, όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει προσωπικό μήνημα, για να τηρηθούν και οι κανόνες του foroum. Άμα ενδιαφερθεί κάποιος, και επικοινωνόντας με μηνήματα τα βρούμε στην τιμή κλπ κλπ, θα κανονίσουμε να βρεθούμε σε ένα internet cafe, θα του δείξω τον λογαριασμό να δει αν όλα ειναι οκ (που θα είναι Razz), θα μου δείξει τα λεφτά και μετά θα αλλαχτεί ο κωδικός υπό την παρουσία και των 2 μας.

Υ.Γ. Φυσικά στην συνάντηση για την αλλάγη του κωδικού, αν θέλει κάποιος μπορεί να φέρει μαζί του φίλο του, συγγενή κλπ, αν έχει επιφυλάξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πουλάω το acc μου.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πουλαω account στο LoL!!!
» πουλαω ακκουντ
» Πουλαω Account 30 LVL
» Πουλάω account στο EUNE
» Πουλάω acount Αθήνα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: