League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΑγοράζω acc στο eu-west Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Αγοράζω acc στο eu-west

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
warfaremanos97
Newbie
Newbie
warfaremanos97


Πρωταθλήματα : 0

Αγοράζω acc στο eu-west Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγοράζω acc στο eu-west   Αγοράζω acc στο eu-west EmptyΤετ Μάης 30, 2012 9:04 pm

Καλησπέρα αγοράζω 30lvl account στον eu-west.Μόνη προϋπόθεση να έχει παίκτες μέσα και επίσης έτοιμα runes.(Δεν με ενδιαφέρει το elo rank ούτε εαν έχει σκινς.)


Η ανταλάγη θα γίνει με paysafe,εκτός εάν κάποιος μένει κρήτη,που θα μπορούμε να συναντηθούμε σε κάποιο net cafe.

για παράδειγμα εάν κάνει ο λογαριασμός 20 ευρώ θα αγοράσω 2 δεκάρες paysafe,θα δώσω 10 ευρώ πρώτα και μετά ο άλλος θα μου δώσει τα στοιχεία και το εμαιλ και μετα θα συμπληρώσω εγω τα υπόλοιπα χρήματα.(Έτσι πιστεύω οτι είναι οι ποιό ασφαλής και δίκαιη ανταλαγή.)

Εκτος και εάν παρευρεθεί έαν GM για παράδειγμα στο σκυπε σε ομαδική συζήτηση(έαν είναι εφικτό αυτό) και τότε μπορώ εγώ να δώσω όλο το χρηματικό ποσό πρώτος.(Ένα παιδί που μου πουλάει ακκουντ και θα ήθελα να το αγοράσω μου λέει να κάνουμε αυτό αλλά δεν ξέρω εάν μπορεί να γίνει.Εάν μπορεί θα αγοράσω αυτόν τον λογαριασμό και τότε θα κλίσει το θέμα)

Για προσφορές και επεξηγήσεις στείλτε πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spy1990
Newbie
Newbie
spy1990


Πρωταθλήματα : 0

Αγοράζω acc στο eu-west Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγοράζω acc στο eu-west   Αγοράζω acc στο eu-west EmptyΔευ Δεκ 10, 2012 10:19 pm

file endiaferesai akoma gia to account?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mateolazi
Newbie
Newbie
mateolazi


Πρωταθλήματα : 0

Αγοράζω acc στο eu-west Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγοράζω acc στο eu-west   Αγοράζω acc στο eu-west EmptyΠαρ Δεκ 14, 2012 1:01 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγοράζω acc στο eu-west
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: