League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΘελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aokakias
Newbie
Newbie
aokakias


Πρωταθλήματα : 0

Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5?   Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? EmptyΣαβ Ιουν 09, 2012 10:59 am

οπως λεει ο τιτλος ψαχνω ελληνα για partner!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/redhunter5
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5?   Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 9:42 pm

eimai energhtikos na xereis...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aokakias
Newbie
Newbie
aokakias


Πρωταθλήματα : 0

Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5?   Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? EmptyΤετ Ιουν 20, 2012 7:19 am

Sto nordic eisai re? Egw eimai west..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/redhunter5
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5?   Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:08 am

oxi re gamwto... k ithela poli na paixoume re file krima re..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OraiosJungler
Junior Member
Junior Member
OraiosJungler


Πρωταθλήματα : 0

Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5?   Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5? EmptyΠεμ Οκτ 04, 2012 12:53 pm

Endiaferomai... Eimai psilos 1,61 kai ta xeria stin anatasi kai tin tiropita sto xeri kai psaxno Ellina partner gia ateleiotes ores idonis, exemitha kai sto diko sou xoro...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θελει κανεις να ερ8ει μαζι μου για 5v5?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ARENAS :: 5vs5-
Μετάβαση σε: