League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΧαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
manos20082
Newbie
Newbie
manos20082


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 6:19 am

Γεια σας παιδιά, ονομάζομαι Μανώλης βέβαια οι περισσότεροι με φωνάζουν (όπως το ign μου) FrappeKiller βέβαια θα με ρωτήσετε από πού βγήκε το όνομα και σας απαντώ οτι καθόμουν με έναν φίλο πίνοντας φραπέ, Έπαιζε και μου λέει σου αρέσει το παιχνίδι ; απαντώ ΝΑΙ ωραία μου είπε και κάναμε account (το όνομα ; ρε βάλε ......φραπέ, σωστός αλλά και κάτι άλλο .....killer ; Μέσα!!!), αλλά έλα μου που δεν γνωρίζω ούτε τα βασικά ; Λοιπόν όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη, λοιπόν αυτά από εμένα, καλώς σας βρήκα και ελπίζω στα καλύτερα για όλους και όλα!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MysticMike
Junior Member
Junior Member
MysticMike


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 11:33 am

Οι champion χωρίζονται στις εξής κατηγορίες
Fighter: μαχητές
Mage: μάγοι
Tank: βάζεις τα item αναλόγως τους αντιπάλους
Support: βάζουν άμυνα ζωή άμυνα
Jungler: σκοτώνουν τα boss και κάνουν gank
melee: μαχητές ή μάγοι που βαράνε από κοντά
carry: μαχητές που χτυπάνε πολύ δυνατά αλλά τρώνε και πολλά damage
pusher: είναι καλή να διαλύουν τα turret
assassin: παίρνουν εύκολα kill και ξεφεύγουν πολύ εύκολα
rander: μαχητές ή μάγοι που βαράνε από μακριά

με καφέ είναι οι champion που είναι μάγοι ή μαχητές

με κόκκινο είναι οι champion που είναι οι μαχητές

με μπλε είναι οι champion που είναι οι μάγοι

με άσπρο είναι οι champion που είναι tank

ελπίζω να βοήθησα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 9:31 pm

manos20082 έγραψε:
Γεια σας παιδιά, ονομάζομαι Μανώλης βέβαια οι περισσότεροι με φωνάζουν (όπως το ign μου) FrappeKiller βέβαια θα με ρωτήσετε από πού βγήκε το όνομα και σας απαντώ οτι καθόμουν με έναν φίλο πίνοντας φραπέ, Έπαιζε και μου λέει σου αρέσει το παιχνίδι ; απαντώ ΝΑΙ ωραία μου είπε και κάναμε account (το όνομα ; ρε βάλε ......φραπέ, σωστός αλλά και κάτι άλλο .....killer ; Μέσα!!!), αλλά έλα μου που δεν γνωρίζω ούτε τα βασικά ; Λοιπόν όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη, λοιπόν αυτά από εμένα, καλώς σας βρήκα και ελπίζω στα καλύτερα για όλους και όλα!!! Very Happy
kala magka m poli kalo auto me to name s e? egw epd mageireuw otan eimai monos m evala cook..k epd ta kanw ola skata evala k to poo kalo?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 9:35 pm

MysticMike έγραψε:
Οι champion χωρίζονται στις εξής κατηγορίες
Fighter: μαχητές sklhroi k me mouskoula
Mage: μάγοι tou oz as poume
Tank: βάζεις τα item αναλόγως τους αντιπάλους opws as poume kanei o bruiser sto solo top i o jungler i to support kapoies fores... OLOI TANK
Support: βάζουν άμυνα ζωή άμυνα k meta zwh k meta amuna pali k zwh opws ta tank ( oh wait)
Jungler: σκοτώνουν τα boss και κάνουν gank like a boss p leme
melee: μαχητές ή μάγοι που βαράνε από κοντά ara mage i fighter
carry: μαχητές που χτυπάνε πολύ δυνατά αλλά τρώνε και πολλά damage ara mage i fighter alla strogn
pusher: είναι καλή να διαλύουν τα turret o kalos oi kaloi h kalh.... ta kanoun kommatakia ta tower
assassin: παίρνουν εύκολα kill και ξεφεύγουν πολύ εύκολα etc se skotwnoun k feugoun gi auto tous paizoun oloi sto high elo.... px evelyn
rander: μαχητές ή μάγοι που βαράνε από μακριά by far oi rander.. opws i anivia k as tin exoun sto melee..

με καφέ είναι οι champion που είναι μάγοι ή μαχητές

με κόκκινο είναι οι champion που είναι οι μαχητές

με μπλε είναι οι champion που είναι οι μάγοι

με άσπρο είναι οι champion που είναι tank

ελπίζω να βοήθησα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manos20082
Newbie
Newbie
manos20082


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 1:55 pm

Λοιπόν σήμερα είδα οτι μάζεψα 1457Ip Points, έχω κάποιες επιλογές για να αγοράσω κάποιον Champion Player και οι επιλογές έχουν ως εξής (χαρακτήρες που είδα και μου αρέσουν):

-Garen = 1350 Ip Points
-Ashe = 450 Ip Points
-Warwick = 1350 Ip Points
-Teemo = 1350 Ip Points

Βασικά να σας ευχαριστήσω και για την πολύτιμη βοήθειά σας παιδιά, από οτι διάβασα φίλε @MysticMike μου κάνουν χαρακτήρες assassin είναι η Ashe σε αυτή την κατηγορία ; Αξίζει να δώσω αυτούς τους IP Πόντους ? Βασικά έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο ;

Και πάλι ευχαριστώ!!!

Υ.Γ.1: @CookPoo ωραίο όνομα !!! Laughing
Υ.Γ.2: @MysticMike & @CookPoo σας έκανα Add Friend στο LoL !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MysticMike
Junior Member
Junior Member
MysticMike


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:40 pm

Εγώ θα σου πρότεινα teemo γιατί όπως και να τον φτιάξεις ad ή ap πάντα θα κόβει άγρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:55 pm

egw apla perimena auti tin apantisi xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
superman 253
Senior Member
Senior Member
superman 253


Πρωταθλήματα : 0

Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...   Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα... EmptyΣαβ Ιουλ 21, 2012 10:42 pm

egw warwick giati me ta swsta items kai ligo feed skizei! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαιρετώ και εγώ και καλώς σας βρήκα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Υποδοχή νέων μελών-
Μετάβαση σε: