League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΤουρνουά LoL στην Αθήνα Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Τουρνουά LoL στην Αθήνα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Crystallius
Newbie
Newbie
Crystallius


Πρωταθλήματα : 0

Τουρνουά LoL στην Αθήνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τουρνουά LoL στην Αθήνα   Τουρνουά LoL στην Αθήνα EmptyΤρι Ιουν 19, 2012 7:49 pm

Μόλις έμαθα ότι αποφασίστηκε τελικά να έρθει η Riot στην Ελλάδα ανακουφίστηκα γιατί όπως όλοι γνωρίζετε η Riot έχει έναν ειδικό τρόπο να εννοεί την λέξη ''σύντομα''. Τέλος πάντων, θα ήθελα να μάθω τί σκέφτεστε όλοι για αυτό το τουρνουά. Επίσης θα ήθελα να μάθω εάν κάποιος γνωρίζει εάν περιορίζεται στους παίχτες του EuEast η εάν περιλαμβάνεται και ο EuWest. Ακόμα, εάν κάποιος θέλει , μετά από γνωριμία φυσικά , να δημιουργήσουμε ομάδα για την συμμετοχή στο τουρνουά θα μου ήταν πολύ αρεστό. Παίζω στον EuWest με το όνομα Crystallius , όπως το Nick μου, έχω αρκετή εμπειρία και πιστεύω ότι μπορώ μαζί με παίχτες του ίδιου επιπέδου να φτάσουμε σε μια πολύ καλή θέση του τουρνουα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CookPoo
Senior Member
Senior Member
CookPoo


Πρωταθλήματα : 0

Τουρνουά LoL στην Αθήνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τουρνουά LoL στην Αθήνα   Τουρνουά LoL στην Αθήνα EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 12:13 am

orse
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τουρνουά LoL στην Αθήνα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πουλάω acount Αθήνα
» Τουρνουα
» Πληροφορίες Τουρνουά
» Γνώμη για τα τουρνουά
» Ερώτηση για τουρνουά 5v5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Off-Topic :: Γενικά Νέα-
Μετάβαση σε: