League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμLoL greek patch Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 LoL greek patch

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MysticMike
Junior Member
Junior Member
MysticMike


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΤετ Ιουλ 11, 2012 7:10 am

επιτέλους βγήκε η ελληνική έκδοση πολύ γέλιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Championer
Senior Member
Senior Member
Championer


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΤετ Ιουλ 11, 2012 12:25 pm

re file pou to pataw na alla3ei i glwssa plz pes m exw mania na dw pws einai alla den to vriskw pou9ena..AMAN
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MysticMike
Junior Member
Junior Member
MysticMike


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΤετ Ιουλ 11, 2012 1:59 pm

πριν πατήσεις PLAY κάπου λέει Change Region και μετά αλλάζεις γλώσσα και το κάνεις ελληνικά όμως πρέπει να είσαι στο server EU NORDIC & EAST
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MegadethFanatic
Junior Member
Junior Member
MegadethFanatic


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΤετ Ιουλ 11, 2012 5:21 pm

Αχχαχα λεει ο Μυντο ο Γιαπης αχαχα λιωνω λιωνω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MysticMike
Junior Member
Junior Member
MysticMike


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 10:02 am

Εγώ έχω λιώσει με την Akali Πολύ noobades μαζευτήκανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Championer
Senior Member
Senior Member
Championer


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:05 am

thx to vrika..poli fasi exei xaxax alla den prokeite na to afisw etsi gt einai poli asini9isto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MysticMike
Junior Member
Junior Member
MysticMike


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 1:23 pm

η βλακεία είναι με τα ονόματα τον cham. και τα item αυτά θα ήταν καλό να μηνούν αγγλικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 7:50 am

Εγώ πάντως ήμουν της άποψης σε οτιδήποτε λογισμικό στον υπολογιστή να παραμένει στα αγγλικά. Δε λέω τιμή μας που η Riot ασχολήθηκε μαζί μας αλλα προσωπικά θα συνεχίσω με την αγγλικήν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MysticMike
Junior Member
Junior Member
MysticMike


Πρωταθλήματα : 0

LoL greek patch Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LoL greek patch   LoL greek patch EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 9:58 am

Εγώ θα το κρατήσω μέχρι να πάρω την cassio και μετά θα το αλλάξω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
LoL greek patch
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: