League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμCarry στο game? Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Carry στο game?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Carry στο game? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Carry στο game?   Carry στο game? EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 2:20 pm

Επειδή ακούω από πολούς ότι όσο ζώα και να είναι η ομάδα σου εσύ αν είσαι καλός τους κάνεις carry. Ερωτώ : Αν έχουν feedarei 11-0 μέχρι το 5 και έχουν ντύσει τους αντίπαλους εσύ τι μπορείς να κάνεις?Τίποτα.Επίσης σήμερα συνάντησα ενα παιδί 15 χρονών που έλεγε είμαι καλός στο σολο τοπ και αν δε με αφήσετε να παίξω εκεί θα τρολλάρω(συμπεριφορά παίκτη σε ranked??!).Στα 6 λεπτά κλαιγότανε και είχε feedarei.Νομίζουν ότι παίζουν μόνα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cookpoo2
Newbie
Newbie
cookpoo2


Πρωταθλήματα : 0

Carry στο game? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carry στο game?   Carry στο game? EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 3:03 pm

k tous 11-0 tous kaneis carry k tous 20-0 an pareis enan paixti sto mid i sto top p na kanei snowball kaneis ta panta.. pare allon 1 filo s na paizete duo k tha deis pws tha aneveis... an meta apo 100 paixnidia omws eisai akoma ekei simainei oti exeis piasei tavani Wink..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
passarhs
Newbie
Newbie
passarhs


Πρωταθλήματα : 0

Carry στο game? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carry στο game?   Carry στο game? EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:01 pm

sorry αλαλ επειδη παιζω αρκετα LoL αμα το team ειναι γτπ δν κανεις carry με την καμια... Μονο αμα στο team νιωθουν οι υπολοιποι κανεις carry,, ειδαλλως πλανασαι πλανασαι πλανην.. +1 στον απο πανω,, βρες καποιον 2αδουλα ranked κ ανεβαινεις σιγα σιγα.. Προσοχη μονο μην εισαι εσυ π.χ. 900 ελο κ ο αλλος 1300 τοτε εσυ θα πας στο 500 κ αυτος στο 900 Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
passarhs
Newbie
Newbie
passarhs


Πρωταθλήματα : 0

Carry στο game? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carry στο game?   Carry στο game? EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:28 pm

Ενδοξες εποχες μου στο ελο 1400 το highest που εφτασα γτ ημουν 800 κ με κοπο πηγα 1400 μετα η 2αδα μου το ψιλο παρατησε και σολαρο. Εχω συχνα σκαμπανευασματα, αλλα απλα περναω την ωρα μ... εχω γυρω στα 1000 ranked games και τωρινο ελο 1100
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Carry στο game?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: