League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΜια ομορφη καλησπερα και απο εμενα. Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Μια ομορφη καλησπερα και απο εμενα.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Virusakos19
Newbie
Newbie
Virusakos19


Πρωταθλήματα : 0

Μια ομορφη καλησπερα και απο εμενα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια ομορφη καλησπερα και απο εμενα.   Μια ομορφη καλησπερα και απο εμενα. EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 7:22 am

την καλησπερα μου και απο εμενα! Ονομαζομαι Σέργιος, σε αρκετα αλλα φορουμ μπορει να με βρειτε με το ψευδονημο CrazySergios. Μ'αρεσουν παρα πολυ τα φορουμ καθε επιπεδου και δεν υπαρχει ποτε ενα παιχνιδι στο οποια δεν γραφτηκα στο φορουμ του πριν μπω στο ιδιο. (Καλη ωρα και εδω). Ειμαι παντα περιεργος και εχω συχνα πυκνα αποριες, δεν ντρεποομαι, δημοσιευω posts με τις ερωτησεις μου απλος καποιες στιγμες κατανταω κουραστικος με αυτες!

καλος σας βρηκα και καλα να περασουμε εδω στο φορουμ!
υ.γ : καλη διασκεδαση και ingame!


υ.γ.2 : οστοσο αυτο που με ενοχλει με το φορουμ ειναι πως με αποκαλει "Newbie" με το καλημερα σας! Razz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μια ομορφη καλησπερα και απο εμενα.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ενα γεια και απο εμενα..
» καλησπερα σας
» Καλησπέρα
» Καλησπερα
» Καλησπέρα!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Υποδοχή νέων μελών-
Μετάβαση σε: