League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΨαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp..

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
manos_21_
Newbie
Newbie
manos_21_


Πρωταθλήματα : 0

Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp..   Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 1:44 am

Γεια σας παιδια...Ψαχνω να γινω μελος μιας ομαδας να κανουμε καλα games..
Μπορω να παιξω ολους τους ρολους αλλα προτιμω mid και μετα αν ειναι καλη η ομαδα μπορω και να supportaro..
2ooBad4U ειναι το nickname μου,ειμαι 30 lvl με 625 νικες normal και 1368 elo..
Αυτα προς το παρων..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manos_21_
Newbie
Newbie
manos_21_


Πρωταθλήματα : 0

Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp..   Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. EmptyΚυρ Αυγ 05, 2012 10:07 pm

Απ'οτι καταλαβα δεν υπαρχει καποια ομαδα που να ψαχνεται...κριμα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MegadethFanatic
Junior Member
Junior Member
MegadethFanatic


Πρωταθλήματα : 0

Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp..   Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. EmptyΤρι Αυγ 07, 2012 12:57 pm

Προσπαθησε να ανεβασεις το elo σου οσο μπορεις,να μαθεις το game καλα,και που ξερεις?Μπορει να βρεθει καμια ομαδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manos_21_
Newbie
Newbie
manos_21_


Πρωταθλήματα : 0

Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp..   Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. EmptyΤρι Αυγ 07, 2012 11:22 pm

Το επιπεδο μου ειναι καλο πιστευω(δεν ειμαι pro βεβαια)απλα επειδη παιζω μονος μου οποτε παιζω ranked,δεν ειναι ευκολο να ανεβεις..Οσο καλος κ να εισαι αν τυχαινεις παντα με καποιον που δεν πηρε αυτο που ηθελε και trollarei την πατας..
Και γι'αυτο εχω σταματησει να παιζω ranked πλεον..
Παντως αν θελει καποιος εχω μερικα replay να του δωσω να δει η να με κανει inbite σαν δοκιμαστικο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sakos1551
Junior Member
Junior Member
Sakos1551


Πρωταθλήματα : 0

Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp..   Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp.. EmptyΔευ Αυγ 13, 2012 6:26 pm

Ego anevhka apo 768 sto 1111 elo... vrhka team exoume 3-0 alla kanis allos dn ine ellinas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ψαχνω team...Παιζω ολους τους ρολους αλλα καλυτερα mid-supp..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ψαχνω team server eune jungle
» LF Greek team (supp/jungle)
» Ψάχνω team
» Ψαχνω Team
» Ψάχνω για σοβαρή Team

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Αίτησεις για Clan-
Μετάβαση σε: