League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμMYRMIDONI Team looks for support Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 MYRMIDONI Team looks for support

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JiMAKOCCC
Newbie
Newbie
JiMAKOCCC


Πρωταθλήματα : 0

MYRMIDONI Team looks for support Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MYRMIDONI Team looks for support   MYRMIDONI Team looks for support EmptyΠεμ Νοε 08, 2012 12:34 pm

Καλησπερα.Το ονομα μου στο λολ ειναι JiMAKOCCC!Ειμαι 1453 ελο και επαιζα west με 1580 elo.!Η ομαδα μου κυμενεται στα ιδια ELO περιπου και συμετεχουμε σε ολες τις διοργανωσεις και ειδικοτερα στο ESL- GO 4 LOL..Επεισης παιζουμε καθημερινες τα βραδια συνηθως ranked team games και θα θελαμε εναν εμπειρο παικτη με ΟΛΑ τα support chars!

Οποιος ενδιαφερεται να με κανει add στο LOL
IGN : JiMAKOCCC

Υ.Γ>επικοινωνουμε με teamspeak3 καθημερινα καθως κ αραζουμε εκει Smile
καλη συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotakisgr
Newbie
Newbie
fotakisgr


Πρωταθλήματα : 0

MYRMIDONI Team looks for support Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MYRMIDONI Team looks for support   MYRMIDONI Team looks for support EmptyΣαβ Νοε 10, 2012 2:46 am

file sekana add smokingaa

exo ola ta supp ektos lulu kai zilean

pio kala ksero na pezo taric soraka

tora 8elo na ma8o leona an kai de maresi alla einai op Razz

tespa ama 8elete na peksoume 2-3 matsakia na me dite ego mesa 8ame apla exo metakomisi ameriki kai mpeno peripou 7 to apogevma ora ellados mexri 7 to proi elladas kamia fora mpeno kai pio noris ping exo kanonika 80-90 auta opote 8elete ego eimai ready
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
MYRMIDONI Team looks for support
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Αίτησεις για Clan-
Μετάβαση σε: