League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμSupport μονος ψαχνει  Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Support μονος ψαχνει

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Apostolias
Newbie
Newbie
Apostolias


Πρωταθλήματα : 0

Support μονος ψαχνει  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Support μονος ψαχνει    Support μονος ψαχνει  EmptyΤετ Ιουλ 11, 2012 2:10 pm

γεια σας! το IGN μ ειναι apostolias και παιζω κυριως με Support champions ξεκινησα το παιχνιδι πριν απο περιπου 6 μηνες και εχω ολα τα support εκτος απο sona.  το elo μου ειναι πολυ χαμηλο γιατι μολις ξεκινησα ranked  *****ιζομουν κ τωρα δεν μπορω ναανεβω ευκολα... την στιγμη που γραφω το μυνημα ειναι 1059 ελο.... ξερω να παιζω πολυ καλα  leona blitz κ τους υπολοιπους ξερω μετρια αλλα μπορω να βελτιωθω με λιγη προπονηση.....δεν ενδιαφερομαι να μπω σε ομαδα με ατομα π γκρινιαζουν εχω skype vent teamspeak oovoo  κ εχω και μικροφωνο....ειμαι 19 χρονων. αυτα... οποιος ενδιαφερεται καντε με φιλο στο παιχνιδι καλη σας μερα 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apostolias
Newbie
Newbie
Apostolias


Πρωταθλήματα : 0

Support μονος ψαχνει  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Support μονος ψαχνει    Support μονος ψαχνει  EmptyΤετ Ιουλ 11, 2012 3:43 pm

Επειδη μαλλον πρεπει να εκανα καποιον καταλαθος decline γραφεται ανειναι εδω το ονομα κ θα σας κανω φιλους εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Support μονος ψαχνει
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» MYRMIDONI Team looks for support
»  Ψαχνω adc/support για τουρνουα (με επαθλο)
» Ψαχνω adc/support για τουρνουα (με επαθλο)
» New team psaxnei jungler/support
» Psaxnw jungler k botlane (adcarry+support)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Αίτησεις για Clan-
Μετάβαση σε: