League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΚατάταξη ELO - Σελίδα 3 Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Κατάταξη ELO

Πήγαινε κάτω 
+6
ohhhsnap
Niphrentil
nismoexists
FullMetalAlchem
subzero
Assasino
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WhitebeardDiama
Junior Member
Junior Member
WhitebeardDiama


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΔευ Οκτ 10, 2011 5:06 pm

ναι η αληθεια ειναι πως γενικα γαμιεται αν ξεκινισεις να χανεις...
ακομα και αν κερδισεις ενα δυσκολο παιχνιδι τα πραγματα ειναι και παλι δυσκολα για να συνεχισεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XI4yixPYU
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΔευ Οκτ 10, 2011 8:18 pm

Εντάξει παιδιά εγώ έχω απογοητευτεί πάντως.Σε σημείο που σκέφτομαι να παρατήσω το lol γενικά.Δηλαδή δε μπορώ να παίζω σα το μαλάκα και τα τρολλ να μου ***νε το παιχνίδι.Σήμερα ξέρετε τι είδα?Πήρε ο άλλος Σοράκα πήρε και smite??!! πριν καν πάρουμε οι άλλοι champ και λέει εγώ θα είμαι μονίμως afk.Το άτομο είχε ψυχολογικά προφανώς.Ήταν μέσα απο το πρώτο δευτερόλεπτο και μας έβλεπε να χάνουμε απλά.Ε δε γίνεται δηλαδή.Είναι ένα παιχνίδι που καλώς ή κακώς βασίζεται στο ΤEAMWORK.Μόνος δε γίνεται.Μόνος πας μόνο για κατούρημα.Εγώ πραγματικά έχω προσπαθήσει με όλες μου τις δυνάμεις κι έπεσα απο 1200 ελο σε 800 σε 2 βδομάδες.Τα μάτια μου έχουνε δει απίστευτο τρολάρισμα.Της παναγιάς τα μάτια.Έχει γεμίσει το λολ σαβούρα τέλος.Άμα πέσεις ελο την έκατσες.Πέφτεις στο βόυρκο με τα τρολ και σε τραβάνε μέσα δε ξαναβγαίνεις.Έναν αξιοπρεπή παίκτη δεν έχω δει στα χαμηλά.Όλους τους βαράει η ασχετίλα στο κεφάλι.Απο απορία πήγα και κοίταξα το προφίλ ενός που είμασταν στην ίδια ομάδα και είχε μόνο ήττες!!!Και παρόλαυτα έπαιζε!Θα το σκεφτώ λίγες μέρες ακόμη και ίσως πουλήσω το account μου με πολλά skins.Καιρός να παίξω κανένα παιχνίδι που να μην εξαρτάσαι από τη μ**α των άλλων όπως Witcher 2, Skyrim όταν βγεί.Να παίζεις και να ευχαριστιέσαι κι όχι να σπάν τα νεύρα σου απο τα βλαμένα που βλέπεισ στην οθόνη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NereusC
Senior Member
Senior Member
NereusC


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΔευ Οκτ 10, 2011 8:24 pm

παίζε normal μέχρι να μάθεις καλά το παιχνίδι. Μετά ranked. Έπαθα το ίδιο πράμα και ανέβηκα από τα 700 στα 1300. Τώρα είμαι 1400 μετά το reset.

Σίγουρα τυχαίνουν troll δε διαφωνώ αλλά είναι και τα τυχερά παιχνίδια που ποτέ δε βλέπουμε. Να πιστέψω ότι ποτέ δεν είχες στην αντίπαλη ομάδα τέτοιους?

Το τρικ είναι να κάνουμε αυτοκριτική και μετά να κριτικάρουμε την ομάδα μας!
Αν το έκανες και πιστεύεις ότι η τύχη σε κρατάει στο βούρκο τότε υπάρχουν πάρα πολλά clan (Ελληνικά και μη) στα οποία θα μπορούσες να παίξεις, να κάνετε team games να περνάτε ωραία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhitebeardDiama
Junior Member
Junior Member
WhitebeardDiama


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΔευ Οκτ 10, 2011 11:30 pm

Assasino ασχετος αν παιζεις καλα η οχι , οπως και να γινει θα χανεις καποια στιγμη , οποτε εγω στη θεση σου θα εψαχνα κανα φιλαρακι και θα πηγαινα για 5 με 5
τουλαχιστον με αυτους θα συνενοησαι και δε θα εχεις τρολ και θα γουσταρεις περισσοτερο οταν βλεπεις πως το teamwork που προαναφερθηκες επιασε τοπο και αποδοσε στα υψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XI4yixPYU
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 11, 2011 6:56 am

οσο καλος κ αν νομιζεις οτι εισαι αν εχεις καταφερει να πεσεις στο 800 μετα το reset δεν εισαι για πανω απο 1100.. δυσκολα πεφτεις τοσο κατω ΜΟΝΟ απο τους αλλους.. κ εγω πετυχαινα trolls κ επαιζα support συνηθως (στο season 1 to 33% των παιχνιδιων μου ηταν support) κ δεν μπορουσα να κανω carry την ομαδα μου..
αρχισα να παιζω jungler και τελειωσα το season 1 σχεδον στο 1400.. δεν μου εφταιγαν τα troll εφταιγα εγω που επαιζα support σε καθε ασχετο ad carry..
στο season 2 δεν εχω αρχισει να παιζω ιδιαιτερα ranked περιμενω ο καθενας να παει εκει που πρεπει... ειμαι στο 1300 παιζω junglers και solo top και ΜΟΝΟ οταν εχω δικο μου ad carry support.. δεν φταινε μονο οι αλλοι στο οτι εισαι 800 elo..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhitebeardDiama
Junior Member
Junior Member
WhitebeardDiama


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 11, 2011 10:08 am

καλα τα λες νισμο , οταν παιζεις και αν εισαι 1/0/2 δε σημενει πως εισαι καλυτερος απο τους αλλους επειδη δεν φινταρες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XI4yixPYU
NereusC
Senior Member
Senior Member
NereusC


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 11, 2011 2:38 pm

Συμαίνει πως μπήκες μόνο σε 3 μάχες από τις δε ξέρω πόσες και άφεινες την ομάδα σου να παίζει 5v4 συνέχεια. Άρα οι feeders δεν έφταιγαν ;p.

Σε αυτή τη περίπτωση! Μου είχε τύχη και μένα παλιά να κάνω καλά score και να μην ανεβαίνω και μετά έμαθα σιγά σιγά τι φταίει. Thats the point!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤετ Οκτ 12, 2011 9:27 pm

Ωραίες οι παρατηρήσεις σας.Να πώ και το εξής.Ένα ranked την ημέρα νομίζω πως είναι αρκετό.Όσο έχεις καθαρό μυαλό δηλαδή.Μετά έρχεται κορεσμός απο την προσπάθεια και όσο όρεξη και νάχεις καλύτερα να μη το πάς για δεύτερο.Καλύτερα νόρμαλ.Συνήθως όταν παίζω μόνο ένα πάντα το παίρνω.Μετά είναι το θέμα.Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thuggin
Newbie
Newbie
Thuggin


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 5:05 am

toxa ftasei 1420 me ena seri nikon, imoun se simio 18-7 nikes ites
meta apo 3 meres sinexomenou ranked, eimai sta 1275 me 21-20..
k dn mporo na thimitho ena game p eite na kerdisa eite na exasa k na m exei minei san kalo game, dn pa na kaneis k papades ama dn se thelei....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thuggin
Newbie
Newbie
Thuggin


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 5:08 am

k to spastiko einai pos me tis ittes peftei poio poli to elo ap oso anevaine me tis nikes.. i teleftaia itta p ekana me pige -22 eno i teleftaia niki +17..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
UBERGORN
Newbie
Newbie
UBERGORN


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 6:59 am

se ola ayta palikaria den eida kanena sas na pairnei tank? to pio simantiko kommati mias omadas kai oloi lete ad carry mages...eimai ayti ti stigmh me 31-41 kai 1030 elo kai sinithws paizw tank(ektos an exei parei allos)...xwris tank mia omada den....pantws thelei kai dosi tixis to rank...estw kai ena leave mporei na sou xalasei tin "eukoli niki"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NereusC
Senior Member
Senior Member
NereusC


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 12:31 pm

1. Οι νίκες δεν παίρνουν λιγότερο elo από τις ήττες. Αλλιώς με 21-20 δεν θα είχες 1275. Μάλλον οι νίκες είχαν ευνοηκότερο αποτέλεσμα.

Αν κάνεις παπάδες μια χαρά ανεβαίνεις!
Το elo του κάθε παίκτη μετά τα 30 παιχνίδια αρχίζει να γίνεται αντικειμενικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FullMetalAlchem
Newbie
Newbie
FullMetalAlchem


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 12:46 pm

@Ubergorn:
Τα tank αυτή τη στιγμή στο LoL σαν picks δεν υπάρχουν. Απλά δεν υπάρχει λόγος να πάρεις τανκ, πέρα του mumu, γιατί τα tanky dps είναι καλύτερα από όλε τις πλευρές. Και όταν λέμε(λέω βασικά δε ξέρω για τους άλλους) ότι το AP είναι το πιο σημαντικό δεν εννοώ σαν team setup εννοώ σαν ρόλος στο Solo Ranked γιατί είναι το πικ που ανει πιο εύκολα facerolling(άποψή μου πάντα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 12:48 pm

Αυτό οκ.Καλύτερα να παίξεις ένα και καλό όσο είσαι πορωμένος και οι αισθήσεις είναι στην τσίτα και είσαι και κα***ος να το πώ πιο ωμά.Μιλάμε για e-sports εδώ. Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thuggin
Newbie
Newbie
Thuggin


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 4:26 pm

NereusC έγραψε:
1. Οι νίκες δεν παίρνουν λιγότερο elo από τις ήττες. Αλλιώς με 21-20 δεν θα είχες 1275. Μάλλον οι νίκες είχαν ευνοηκότερο αποτέλεσμα.

Αν κάνεις παπάδες μια χαρά ανεβαίνεις!
Το elo του κάθε παίκτη μετά τα 30 παιχνίδια αρχίζει να γίνεται αντικειμενικό.

afto pisteva k ego, alla akoma to game kathorizetai apo to poai omada exei tous 2 p einai asxetoi k oxi ap to sinolo tis omadas, tha sinexizo na paizo ranked solo gi ana do p th aftasei sta 100 games..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thuggin
Newbie
Newbie
Thuggin


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 13, 2011 4:28 pm

Thuggin έγραψε:
NereusC έγραψε:
1. Οι νίκες δεν παίρνουν λιγότερο elo από τις ήττες. Αλλιώς με 21-20 δεν θα είχες 1275. Μάλλον οι νίκες είχαν ευνοηκότερο αποτέλεσμα.

Αν κάνεις παπάδες μια χαρά ανεβαίνεις!
Το elo του κάθε παίκτη μετά τα 30 παιχνίδια αρχίζει να γίνεται αντικειμενικό.

afto pisteva k ego, alla akoma to game kathorizetai apo to poai omada exei tous 2 p einai asxetoi k oxi ap to sinolo tis omadas, tha sinexizo na paizo ranked solo gi ana do p th aftasei sta 100 games..

ps: paizo panta tank se ranked, jungle rammus i malphite, k tanky ww i jarvan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Οκτ 14, 2011 8:36 am

τανκ στο current meta δεν χωραει.. τα μονα 2 τανκ που μπορουν να μπουν ειναι ο amumu jungler κ ο rammus jungler... ολα τα υπολοιπα ειναι tanky dps..
οσο για τα ap carry, bruiser κ jungler που λεμε ειναι οι παιχτες που κανουν ευκολοτερα carry ena game..
οσο για το ποσο elo περνει η νικη κ η ηττα ειναι αναλογο με τον μεσο ορο του αντιπαλου elo.. νικας μεγαλυτερους περνεις περισσοτερο χανεις απο μικροτερους χανεις περισσοτερο κ αντιστροφα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
UBERGORN
Newbie
Newbie
UBERGORN


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 6:36 am

full tha diaswnisw aderfe gt apo prsopiki empeiria blepw pws ta tank exoun poli megali simasia...pairnw poli sixna rammus sto solo rank(ta pio polla games mou me rammus) kai apla elegxw to paixnidi(asxeta an xasoume kerdisoume Smile )...apo kai kai pera kathe apopsi sebasth Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NereusC
Senior Member
Senior Member
NereusC


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 6:41 am

Αν θέλεις να γίνεις καλύτερος πρέπει να συμφωνίσεις και να σταματίσεις να παίζεις rammus solo top ;p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
UBERGORN
Newbie
Newbie
UBERGORN


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 6:43 am

anafera kapou pws paizw solo top rammus? Razz(den thimamai)
btw nai den paizw kala jungle rammus(prwtimw ww gia ayti ti douleia) alla mi mou peis pws rammus lane einai axristos gt DEN Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NereusC
Senior Member
Senior Member
NereusC


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 1:51 pm

Ε rammus bot είναι ακόμα χειρότερα ;p.
Μόνο στη ζούγκλα αξίζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nismoexists
Senior Member
Senior Member
nismoexists


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 2:19 pm

rammus solo top δεν εχει νοημα μπορω να σου πω 15 χαρακτηρες που θα εποφεληθουν 5 φορες παραπανω απ' οτι ο rammus.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NereusC
Senior Member
Senior Member
NereusC


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 3:53 pm

Μόνο ζούγκλα λέει ο rammus. Σίγουρα όμως top λεει παραπάνω απότι bot. Αν και οκ. Μπορεί να θέλουν να τον βάλουν ως support αλλά μετά τα 10 λεπτά θα είναι ιδιαίτερα άχριστος.
Μόνο στη ζούγκλα!!!
Δοκίμασε φίλε Ubergorn να δεις ότι θα έχει αποτέλεσμα.
Jungle Rammus >>>>>>>>>>>>>> other rammus ;p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ohhhsnap
Senior Member
Senior Member
ohhhsnap


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 18, 2011 4:46 pm

Jungle Rammus exei POLY pio poly dinami sto map.Otan pusharo ligo afirimenos kai vlepo me to ward na mou erxete apto potami kavlomenos o rammus me mpala panta skeftomai oti exo pethanei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Assasino
Member
Member
Assasino


Πρωταθλήματα : 0

Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατάταξη ELO   Κατάταξη ELO - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 23, 2011 10:34 pm

Ntaksei paidia egw to xw parei apofasi.Oso ki an prospathw tha paizw gyrw sto 800 elo.Profanws den eimai gia parapanw.Einai apogoiteysi gia tin prospatheia krima pantws.De katigorw allous alla otan enas mpaineis ranked kai meta kathetai afk giati ntemek diavazei kai paizeis 2osynexomeno ranked gia na refareis ti xasoura kai enas paiktis kanei leave tote ta logia einai perita.2 games me 4v5.For the dick.Paw na paiksw kanena Skyrim lew gw na diaskedasw. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κατάταξη ELO
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: