League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΔημιουργία clan στον EUW Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Δημιουργία clan στον EUW

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sage13
Newbie
Newbie
sage13


Πρωταθλήματα : 0

Δημιουργία clan στον EUW Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δημιουργία clan στον EUW   Δημιουργία clan στον EUW EmptyΚυρ Μάης 20, 2012 4:51 pm

Όπως καταλάβατε ενδιαφέρομαι για δημιουργία clan στον δυτικό server (EUW). Είμαι 30 lvl και δεν ασχολούμαι με ranked, παρ'όλα αυτά θα ήθελα να παίζω 5X5 ή 3Χ3 premades αν είχα ομάδα.

Οπότε αν είσαι 30, στον west θες να παίζεις σε μια ομάδα, στείλε ένα μήνημα.

Λίγα λόγια για μένα: Παίζω εδώ και έναν χρόνο και κάτι ψιλά, ο main champion μου ειναι Master Yi solo (στον t.t. φυσικα) και απο κει και πέρα τώρα τελευταία ασχολούμαι με: Ashe bot lane, Alistar jungle, Annie mid, ενώ αμα χρειαστεί αναλαμβάνω τον ρόλο του support ως soraka. (Έχω αρκετά runes, για τύπυς champion: ad/ap carry, ad/ap offtank, tank, support, critical carry και απο κει και πέρα διάσπαρτα runes για συγκεκριμένους champions)

Τι θα ήθελα να κάνω με το clan: Αρχικά θα ήθελα να παίζουμε normal draft mode παιχνίδια, μέχρι να δούμε αν "ταιριάζουν" τα gameplay μας. Μέτα βεβαίως μπορούμε να αρχίζουμε να παίζουμε και ranked.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ligakias
Senior Member
Senior Member
Ligakias


Πρωταθλήματα : 0

Δημιουργία clan στον EUW Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιουργία clan στον EUW   Δημιουργία clan στον EUW EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 5:42 pm

an ftiaxeis clan i vreis mia clan(elliniki) tha tan xara mou na mpw ke gw Smile

IGN:okokcrytothename
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δημιουργία clan στον EUW
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: Clans :: Δημιουργία Clan-
Μετάβαση σε: