League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xristos.grigorakis
Newbie
Newbie
xristos.grigorakis


Πρωταθλήματα : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 10:25 am

Γεία σε όλοι τη παρέα έχω ένα πρόβλημα με το λολ την ώρα που πάει να με βάλει σε game και φορτώνει μέχρει τα 100% με βγάζει είτε παίζω με bot είτε online .. Επίσης όταν με βγάει μου βγάζει ένα παραθυράκι το οποίο μου λέει να στίλω αναφορά για το πρόβλημα πιστεύω ότι έχω κάνει κάτι λάθος.. Σας παρακαλώ βοήθεια Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xGMVx13
Newbie
Newbie
xGMVx13


Πρωταθλήματα : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 2:21 pm

ayto sou ginetai kathe fora gati kai se emena ginetai apo tis 10 fores pou tha pai3o tis 65 ayto tha mou ginetai
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xGMVx13
Newbie
Newbie
xGMVx13


Πρωταθλήματα : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 2:21 pm

tis 5 Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristos.grigorakis
Newbie
Newbie
xristos.grigorakis


Πρωταθλήματα : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 3:21 pm

Εμένα μου γίνεται κάθε φορά και δεν μπορώ να παίξω αν υπάρχει λύση στο πρόβλημα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Βοήθεια και τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: