League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμπροβλημα στο foroum εδω Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 προβλημα στο foroum εδω

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Βαλάντης
Newbie
Newbie
Βαλάντης


Πρωταθλήματα : 0

προβλημα στο foroum εδω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προβλημα στο foroum εδω   προβλημα στο foroum εδω EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 5:55 pm

Εχω προβλημα με την υπογραφη μου και δεν βρισκω πως να το διορθωσω. Παροτι εχει εισαχθει η εικονα κανονικα και στην προεπισκοπηση εμφανιζεται , τα post μου δεν την συμπεριλαμβανουν.
Εχει κανεις ιδεα τι θα μπορουσε να φταιει;
EDIT:
Να κανω μια διορθωση. 2 απο τα post μου δεν την εμπεριεχουν. Ερωτηση προς καποιον admin.
Μηπως η υπογραφη συμπεριληφθηκε στα post μετα την δημιουργια της (δεν θυμαμαι ακριβως αναμεσα σε ποια post την δημιουργησα);
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lolgr.com
Administrator
lolgr.com


Πρωταθλήματα : 0

προβλημα στο foroum εδω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα στο foroum εδω   προβλημα στο foroum εδω EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 9:59 pm

Θέλεις να μου πεις σε ποια thread συγκεκριμένα να κοιτάξω?
Καλά εφόσον τώρα έχεις κανονικά δεν θα έχεις πρόβλημα, αλλά από ενδιαφέρον και μόνο. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lolgr.com
Βαλάντης
Newbie
Newbie
Βαλάντης


Πρωταθλήματα : 0

προβλημα στο foroum εδω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα στο foroum εδω   προβλημα στο foroum εδω EmptyΔευ Δεκ 19, 2011 4:51 pm

Ευχαριστω για το ενδιαφερον.
Παρε παραδειγμα αυτο το thread: το 1ο post δεν εχει την εικονα ενω το 2ο την εχει ,οποτε η σουμα βγαζει οτι θα ειναι οπως το λεω. Ευχαριστω παντως.

http://www.lolgr.com/t734-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβλημα στο foroum εδω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Βοήθεια και τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: