League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμπροβλημα με firewall Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 προβλημα με firewall

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sbooz
Newbie
Newbie
sbooz


Πρωταθλήματα : 0

προβλημα με firewall Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προβλημα με firewall   προβλημα με firewall EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 7:21 pm

γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος και στο φορουμ και στο παιχνιδι γενικοτερα , καλως σας βρηκα...
λοιπον εχω το norton 360 και κατεβασα το λολ , στην αρχη ειχα ενα προβλημα με την εγκατασταση αλλα μετα οκ...
μεχρι εχτες επαιζα κανονικα αλλα σημερα που πηγα να ξαναμπω μου δεν με εβαζε καθολου μεσα και μου ελεγε κατι για timeout, μετα εβγαλα το αντιβαιρους (γιατι αυτο μου ειχε δημιουργισει και το προβλημα αρχικα), εβαλα το αβιρα και τωρα εμπαινα κανονικα αλλα οταν διαλεγ παικτη και μετα περιμενα μπου εβγαζε οτι υπηρχε προβλημα με το firewall μου και δεν αφηνε να αποσταλουν στοιχεια.....
αλλαξα κανα 2 αντιβαριουσ και μετα επεστρεψα στο νορτον 360 , και τωρα εμπαινα κανονικα στο παιχνιδι αλλα και αυτο ειχε προβλημα με το φαιργουολ παρολο που εχω κανει σε ολα alow....

καμια βοηθεια..??
υγ . συγγνωμη για τα λαθη αλλα δεν βλεπω τι γραφω .......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sbooz
Newbie
Newbie
sbooz


Πρωταθλήματα : 0

προβλημα με firewall Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με firewall   προβλημα με firewall EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:34 am

αυτη ειναι η εικονα που μου βγαζει.. imageshack.us/photo/my-images/839/capture20120219avisnaps.jpg/

επισης παρατηρησα οτι μου βγαζει και διαφορετικα το σηματακι imageshack.us/photo/my-images/15/capture201202191avisnap.jpg/

λιγο βοηθεια αμα γινετε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβλημα με firewall
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ LAG
» προβλημα με log in
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ
» Προβλημα με αγορα!!!
» προβλημα στο foroum εδω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Βοήθεια και τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: