League of Legends Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΠροβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Facebo10Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση
To forum διακόπτει την λειτουργία του και σταματάει η αποδοχή νέων μελών. Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, ό,τι νεότερο υπάρχει θα ενημερωθείτε. Καλή συνέχεια Summoners!

 

 Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PhantoM47
Newbie
Newbie
PhantoM47


Πρωταθλήματα : 0

Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)   Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) EmptyΚυρ Δεκ 04, 2011 8:59 pm

Καλησπέρα έψαξα το forum και βρήκα 2-3 θέματα σχετικά με το πρόβλημα μου αλλα δεν είδα κάποια λύση!!!

το πρόβλημα μου είναι το εξής

πήρα καινούριο pc και είπα στο παλιό μου να κάνω ένα format και να βάλω μονο το lol ώστε να μπορώ να παίζω με την κοπέλα μου από το σπίτι lan...

έκανα format το pc και για αρχή πήρα τον φάκελο από το καινούριο pc του lol που παίζει κανονικά και τον μετέφερα στο παλιό pc...πάτησα να τρέξει και μου έβγαλε αυτό το μήνυμα: <<Η εφαρμογή δεν εκκηνιθικε επειδη η ρυθμηση παραμετρον της ειναι εσφαλμενη! Επανεγκατασταση της εφαρμογης ισως λυσει το προβλημα>>

πέταξα λοιπόν ότι είχε από lol μέσα στο pc και κατέβασα από την αρχή τον downloader του lol και αφού κατέβασε το παιχνίδι εξολοκλήρου από την αρχή στο pc το έκανα εγκατάσταση!! και μου βγάζει το ίδιο πρόβλημα...."ξανεκανα" απεγκατάσταση από τον πινακα ελεγχου..πήγα έσβησα και με το χέρι ότι υπήρχε σχετικό με το lol στο pc έκανα και εάν clean στο "ρεγυστρυ" με το ccleaner "απενεργοπισα" το firewall και έκανα εγκατάσταση πάλι!! και πάλι όμως δεν παίζει!! antivirus δεν έχω...ο δίσκος έχει μονο τα windows μέσα και το lol τίποτα άλλο!!!!

plz help εάν μπορεί να βοηθήσει κάποιος ακόμα και με teamview !! έψαξα και στο forum του lol αλλα ούτε εκεί βρήκα λύση...είδα και στο google αλλα και πάλι τίποτα!!!
εάν μπορεί κάποιος να βοθήσει θα το εκτιμούσα πολύ thx!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PhantoM47 στις Τρι Φεβ 28, 2012 9:02 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Senzin
Junior Member
Junior Member
Senzin


Πρωταθλήματα : 0

Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)   Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) EmptyΠαρ Δεκ 30, 2011 11:33 pm

Δεν ξερω αν το εχεις λυσει αλλα ακου...
Καταρχας το ccleaner πετατο! Βαλε Advanced System Care (το οποιο εχει και free version) και κανε απεγκατασταση με αυτο, οταν κανει απεγκατασταση θα πατησεις στην συνεχεια ενα κουμπακι το οποιο ψαχνει περα απο την registry & c: και αλλες θεσεις τις οποιες μπορει να πιασει το lol! Υστερα κανε ενα γενικο καθαρισμο... μετα περνα net framework το τελευταιο και adobe air! Αν δεν λυθει ετσι ακουλουθα οτι λεει η riot οσων αφορα τετοιες περιπτοσεις και αν ουτε τοτε γινει τιποτα, η αμεσως μετα κινηση σου ειναι να στειλεις τικετ αλλα μιας και δεν μπορω να στειλω λινκ θα στο στειλω σε pm

μετα παρε καφε, βαλε ταινια και αραξε για κανα 4ορω και βαλε...

Επισης make sure οτι στο firewall των windows εχει γινει εξαιρεση του lol!

EDIT: και επειδη ουτε σε πι εμ μπορω να στειλω θα κανεις τον κοπο να το φτιαξεις το λινκ:

https : //support .leagueoflegends .com /home
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mmos.gr/
PhantoM47
Newbie
Newbie
PhantoM47


Πρωταθλήματα : 0

Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)   Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 11:21 am

Φιλε Senzin σε ευχαριστω παρα πολυ καταφερα και ελυσα το προβλημα με το ποστ σου!! το προβλημα μου (μαλλον ηταν) το net framework kai to adobe air!! Σε ευχαριστω παρα πολυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
warfaremanos97
Newbie
Newbie
warfaremanos97


Πρωταθλήματα : 0

Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)   Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:49 pm

Καλησπέρα αντιμετωπίζω ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πρόβλημα....είμαι μετά απο format και μου βγάζει το game ακριβώς το ίδιο πράγμα με το οποίο είπε ο Phanto.Μήπως θα μπορούσε κανείς να μου στείλει τα link στα οποία μπορώ να βρώ το net framework και το adobe air..(έχω wind.xp 32bit)

Θα το εκτιμούσα πολύ
Καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
warfaremanos97
Newbie
Newbie
warfaremanos97


Πρωταθλήματα : 0

Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)   Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 8:17 pm

Συγνώμη για το διπλομοστάρισμα..κατέβασα τα λινκς(τα βρήκα τελικά)ξανακατέβασα το game αλλά μου λέει πάλι το ίδιο(Η εφαρμογή δεν εκινήθηκε επειδή η ρύθμιση παραμέτρων είναι εσφαλμένη...) καμιά ιδέα για να μπορέσω να μπω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lanathel
Newbie
Newbie
Lanathel


Πρωταθλήματα : 0

Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)   Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) EmptyΔευ Απρ 30, 2012 5:12 pm

Παιδια καλησπερα!Ειμαι καινουργιος παιχτης.Εχω κι εγω προβλημα με το παιχνιδι.Ενω ειχα λιωσει 2 σχεδον μερες,ξαφνικα το pc μου δεν ανοιγε,εφερα τεχνικο,δεν ειχε κανενα προβλημα ηθελε μονο καθαρισμα και οταν μου το επεστρεψε εδω και 3 μερες δε με αφηνει να μπω.Μου λεει login error the server is currently busy.Απεγκατεστησα και ξαναεγκατεστησα το παιχνιδι τουλαχιστον 3 φορες!Μεχρι και καινουργιο account εκανα και τιποτα!μου εχει σπασει τα νευρα δε ξερω τι αλλο να κανω!μπορει καποιος να με βοηθησει σας παρακαλω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Daskalakos
Junior Member
Junior Member
Daskalakos


Πρωταθλήματα : 0

Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)   Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε) EmptyΣαβ Μάης 05, 2012 11:09 pm

ειναι κλειστοι οι σερβερς μην ανχωνεσε θα ανοιξουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προβλημα με παραμετρους μετα απο φορματ! (Λύθηκε)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ LAG
» προβλημα με log in
» μεγα προβλημα
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΟΛ
» Προβλημα με αγορα!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League of Legends Greek Community :: ΓΕΝΙΚΑ :: Βοήθεια και τεχνική υποστήριξη-
Μετάβαση σε: